MOAD architekti s.r.o

architektonický atelier

Ateliér MOAD jsme založili v roce 2006. Od té doby jsme pracovali na celé řadě zajímavých úkolů, ať šlo o navrhování novostaveb nebo rekonstrukcí rodinných domů, administrativních a bytových objektů, navrhování interiérů nebo nábytkového designu. Navrhujeme celkové koncepce, studie proveditelnosti, připravujeme projektové dokumentace všech stupňů, včetně zajištění inženýringu a koordinace jednotlivých profesí. Klademe důraz na důslednou prezentaci navrženého řešení klientovi, který tak v předstihu získá jasnou představu o finální podobě realizace.
Na každém zadání, ať se jedná o architekturu nebo nábytek, pracujeme tak, aby působilo jednotně jako celek a bylo provedeno v kvalitních detailech, které pak celek zvýrazňují. Rádi pracujeme s přírodními materiály. Dřevo, kámen a hlína se v našich projektech objevuje v konstrukci i jako finální povrchová úprava.
V poslední době jsme rozšířili portfolio našich služeb o zajištění produkce nábytkového designu podle našich návrhů ve spolupráci s prověřenými truhláři, zámečníky, švadlenami a dalšími řemesly.
Dále poskytujeme architektonický poradní servis při prodeji a koupi nemovitosti. Zde jde zejména o navržení klientských úprav novostaveb, návrh vybavení, barevného a materiálového řešení bytů a kanceláří v novostavbách nebo rekonstruovaných objektech. Někdy pomůže třeba jen konzultace při posuzování investičního záměru koupě pozemku, bytu, kanceláře nebo obchodu.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.