Šárka Vlčková

Interiérová designérka a bytová poradkyně

Ve své designérské činnosti se specializuji na harmonické interiéry, v nichž nechybí koncept, barvy, dostatek světla a prostoru. Záleží mi nejen na estetické rovině, ale velký důraz kladu též na praktickou a funkční stránku interiérů. Mým největším přáním a zájmem je, aby se mí klienti ve svém interiéru cítili šťastně, bezpečně a pohodlně. Věřím, že energie a náboj, kterým interiér čiší, není jen odrazem svých obyvatel, ale naopak by především měl být pro ně samé tím nekonečným zdrojem pozitivní energie a štěstí.

Osobitost, nadšení a osobní přístup promítám do své práce nejen skrze ručně kreslené vizualizace, na nichž svou designérskou činnost mimo jiné stavím. Jsem velice nakloněna vstřícné komunikaci a přátelské atmosféře. Jsem si vědoma toho, že interiér snů lze vytvořit pouze tehdy, fungují-li na obou spolupracujících stranách sympatie, porozumění a hlavně chuť tvořit a budovat.

 

Mimo jiné se snažím šířit osvětu v oblasti interiérového designu skrze tématický blog na mých webových stránkách, kam každý druhý pátek přispívám zajímavými příspěvky či reportážemi z navštívených veletrhů a workshopů. 

 

Specifika mé práce:

- ručně kreslené skicy a 3D vizualizace

- začleňování barev do interiéru

- důraz na komunikaci s klientem

 

Na čem stavím:

- štěstí (harmonie, svoboda, transcendence); pozitivní energie (barvy, světlo, hravost); estetika, útulnost; praktičnost, pohodlí; bezpečí, stabilita

 

Pole působnosti zejména Ústecký kraj; ale i Středočeský kraj, Praha a leckdy dojedu i dál. Spolupráce se mnou je možná napříč celou Českou republikou.