VAXO - MgA. Zuzana Havrdová

"S novou zakázkou vždy přichází inspirace a výzva udělat z klienta a designéra sehraný tým. Pouze ten je totiž schopen dotáhnout zadaný projekt k dokonalosti tak, aby byl zákazník plně spokojen s výsledkem.”

MgA. Zuzana Havrdová je na pozici designéra společnosti VAXO, s.r.o. od roku 2007. Vystudovala Fakultu architektury v Liberci se zaměřením na Environmental Design pod vedením Ing. arch. Bořka Šípka. V jejím portfoliu se nacházejí realizace hotelů, restaurací, kanceláří, rodinných domů a bytů.  

 

 

 

Společnost VAXO s.r.o. je na českém trhu již od roku 2006. Zabývá kompletním vybavením intriérů od architektonického návrhu po relizaci po célé České Republice I mimo ni. Jsme rodinná firma s mnohaletým působením na trhu a to je naším velkým benefitem. Spojujeme zde mladý přístup se zkušennostmi, které vznikají dlouholetou praxí. Protože nám záleží na dobrém chodu a kvalitě našich služeb, je péče o zákazníky na prvním místě. To nám zajišťuje stálou klientelu a spokojené zákazníky, kteří se k nám rádi vrací. Vybavujeme veškeré typy interiérů (kancelářské prostory, byty, sportoviště, kulturní a společenské akce, hotely,penziony, ubytovny, školy a školky a další prostory. Další činnost firmy je prodej věškerého moderního i klasického nábytku italské a české produkce, včetně typových a atypových truhlářských výrobků.

Výběrem naší frmy získáte kompletní projekt na klíč, který obsahuje i návrhy jednotlivých dílčích oblastí: podlahové krytiny, malby, zastínění oken, osvětlení, koupelny, elektrifikace…
Naše společnost se zabývá realizacemi: bytů, rodinných domů, kanceláří, hotelů, recepcí, restaurací, barů a klubů, škol a školek, wellness a SPA, přednáškových sálů a konferenčních místností, sportovních a zábavních areálů.
Spoluprací s námi získáte i cenné kontakty na spolehlivé řemeslníky, kteří nám pomohou projekt zrealizovat v termínech a kvalitě, kterou očekáváte : truhlářské práce, malířské práce, dekorace a designovou podporu pro rauty a jiné společenské akce, zahradní úpravy

 

 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.