HIFI-GUIDE s.r.o.

O firmě

Co umíme

Kontakt

2 573

Navrhujeme a realizujeme audio-video systémy jak pro rezidenční, tak i komerční využití. Většinu projektů realizujeme v koordinaci s architekty a snažíme se vždy nabídnout taková řešení, která naplní očekávání nejen designová, ale i technická. V našich realizacích používáme značky, které považujeme za premianty v daných cenových a kvalitativních úrovních. Umíme reagovat i na poptávku zákaznických, na míru vyráběných produktů jako jsou speciální výtahy na TV či projektory, venkovní ozvučení v high-endové kvalitě či koupelnové televize v zrcadlech. Působíme po celé republice, vyjímkou nejsou ani projekty a realizaci v zahraničí pro tuzemské zákazníky.

Zahradní a venkovní ozvučení

V oblasti venkovního ozvučení, o které je velký zájem, je naše nabídka vskutku široká. Hledáte řešení pro ozvučení terasy nástěnnými nebo zavěšenými reproduktory? Líbí se Vám reproduktory v imitaci kamene? Pohoda se skrytými reproduktory kolem bazénu?  Nebo chcete profesionální řešení pokrývající velkou plochu špičkovým dynamickým zvukem? Na všechno máme odpověď v různých cenových kategoriích. Naší jednoznačnou volbou jsou výrobky americké firmy Sonance. Nabídka je široká, je možno vybrat optimální řešení pro většinu projektů.  

Systémy na míru pro rezidenční projekty

Navrhneme a zrealizujeme optimální řešení pro jakýkoliv rezidenční projekt. Vždy v souladu s technickými a architektonickými požadavky. Systémy domácího kina s velkou televizí nebo projektorem, ozvučení neviditelnými reproduktory či vestavěnými v každé místnosti od kuchyně až po wellness, požitkové high-end sestavy pro náročné posluchače, multiroomové aplikace, jednoduché ovládání univerzálními dálkovými ovladači nebo aplikacemi v mobilním telefonu. Vždy se najde řešení odpovídající technickým a finančním parametrům zákazníka. 

Komerční projekty

Komerční prostory jsou jedno velké obsáhlé téma. Požadavky na kvalitativní a technická řešení neustále rostou. Samozřejmostí pro kancelářské prostory jsou videokonferenční zařízení, prezentační technika, rezervační systémy, malé i větší videostěny s firemními prezentacemi. Hotely, restaurace a kavárny se bez dobrého zvuku již neobejdou, mnohdy v kombinaci s vizuálním řešením. Obchodní centra či velké firemní komplexy vyžadují ambientní ozvučení s vysokou hudební kvalitou. Stejně tak wellness a fitness provozy. Zvuk a obraz nás provází na každém kroku, aniž bychom to kolikrát vnímali. V našich realizacích vše opět podřizujeme vyváženému poměru mezi technikou a designem.

High-endové audio systémy

Jednoznačným vrcholem naší nabídky jsou high-endové audio systémy. Díky německé značce MBL, s patentovaným a unikátním systémem reprodukce, nabízíme to nejlepší, co je v současnosti vůbec možné pořídit. Spolu s dalšími značkami jako jsou EAT ( u nás vyráběné gramofony), Canor (pro změnu na Slovensku kompletované zesilovače) nebo reprosoustavy Fink od uznávaného stejnojmenného konstruktéra tak tvoří komplexní řešení pro opravdové vyznavače špičkového poslechu hudby. Naši službu doplňujeme i o možnost akustického návrhu úpravy prostor určených k poslechu samotnému.

Kontaktujte nás

HIFI-GUIDE s.r.o.

Horní Myslová 17, 588 56 Telč

www.hifi-guide.cz

www.mbl-audio.cz

t:Zobrazit telefon

@Zobrazit email

   

Kontaktní osoba

Jiri Palan

Kontaktní formulář

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.