Forbo Flooring Systems

Forbo Flooring Systems

Podlahy pro každý interiér

O nás

S více než 150 lety zkušeností je Forbo Flooring Systems důvěryhodným a celosvětovým dodavatelem vysoce kvalitních podlahovin jako je přírodní Marmoleum, vinyly, koberce i čisticí zóny. Forbo vždy nabízí kompletní řešení se zaměřením na ekologické podlahy, funkčnost a design.

Podlahy společnosti Forbo od základu promění každý interiér až již se jedná o byt, dům, školu, nemocnici, restauraci či kancelář. 

V širokém portfoliu podlahovin vám pomůžeme najít nejvhodnější krytinu. Doporučíme řešení podlah pro daný prostor. 

Pro architekty a projektanty zajišťujeme vyvzorování i poradenství při řešení projektů. Všem našim zákazníkům navíc nabízíme zasílání vzorků přírodní podlahy Marmoleum ZDARMA na uvedenou adresu. V klidu domova nebo kanceláře si Marmoleum vyzkoušíte a sladíte s interiérem.

 

Co umíme

Marmoleum - přírodní podlaha pro naši budoucnost

Marmoleum je přírodní podlahou vyrobenou ze směsi lněného oleje, pryskyřice, vápence, dřevité moučky, přírodních pigmentů. Celá směs je lisována na jutovou textilií, čímž vznikne odolná, snadno udržovatelná podlaha. Marmoleum je CO2 neutrální (od vzniku po expedici), antibakteriální a vhodné k instalaci na podlahové topení.

Flotex - komfort koberců a odolnost vinylů

Sametový vinyl Flotex kombinuje praktičnost, odolnost a trvanlivost pružných podlahových krytin s kvalitou, pocitem tepla a komfortem koberců. Flotex je odolný a hygienický, současně také kompletně voděodolný, Flotex je také jediná opravdu omyvatelná podlahová krytina. Skvěle funguje v kancelářích, obchodech, ale i domech či bytech.

ALLURA - luxusní vinylové dílce

Pokud hledáte vzhled dřevěných a kamenných podlah s výhodami odolnosti a trvanlivosti vinylových dílců, prozkoumejte naši kolekci vinylových dílců Allura. Pocit tepla pod nohama, výjimečná rozměrová stálost, snadná instalace a údržba. Nabízíme dezény dílců v mnoha rozdílných konstrukcích, abychom zajistili, že vždy budete mít možnost vybrat si tu správnou variantu pro vaši instalaci.

Podlahy pro každý interiér

Forbo nabízí podlahu do každé místnosti. Ať již hledáte podlahu pro BYT, DŮM nebo komerční projekt, podlahy Forbo jsou zárukou originálního designu a vysoké odolnosti. Skvěle fungují v segmentu zdravotnictví, školství, kancelářích, restauracích a hotelech nebo i v obchodech, průmyslových objektech, sportovních halách, případně jako obklad nábytku nebo stěn.

Realizované projekty
ve spolupráci se Forbo Flooring Systems

Kontakt

Tomáš Pressl

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

Forbo Flooring Systems

Novodvorská 994, Praha 4

www.forbo-flooring.cz

www.marmoleum.cz

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email