Proměna pro vnoučata v pěstounské péči


Proměna pro vnoučata v pěstounské péči

Ing. arch. Kamila Douděrová - Kamidesign

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

5 069

O projektu

Proměna podkroví ve zhruba sto let starého domku vNovém Městě pod Smrkem. Kroměložnice, kde přespává babička dětí, jsme tam našli malý nepoužívaný pokojík a dva postranní kumbály. Nabízela se samozřejmě možnost vybourat okno ve štítu, udělat nové a prostor symetricky rozdělit na dvě poloviny, jenže designéřiKamila Douděrová a František Kobližkase nakonec rozhodli využít ještě přilehlý pokojík sdalším oknem a přišli snaprosto nečekaným řešením. Za pouhých pět dní otevřeli celý prostor až do krovů, zateplili ho, křivou podlahu vyrovnali nasucho vrstvami desek, část krovu uzavřeli SDK příčkou… A ktomu samozřejmě vymalovali a nově vzniklé dětské pokojíky vybavili stylovým nábytkem.

Autoři projektu

Kamila Douděrová

Je absolventkou Fakulty architektury na ČVUT. Zkušenosti získala během stáže ve Francii na École d´architecture de Nantes. Ke klientům se snaží být maximálně empatická, každý návrh je originál. Miluje barvy, obdivuje gotiku. V roce 2010 založila vlastní architektonické studio Kamidesign.

Designer. Radka dlouhodobě žila a pracovala ve Spojených státech a cestovala po zemích Střední Ameriky. Vždy se zajímala o umění a interiérový design, který po návratu do ČR vystudovala na DesignŠkole v Praze. Od té doby se její koníček a vášeň pro design stal i jejím zaměstnáním.

Designerka se již od dětství věnuje malbě jako prostředku pro vyjádření nálad, prostoru, barev i materiálu. Spolu s malbou se jí i interiérový design stal velkým životním koníčkem. Absolvovala diplomové studium na Škole Designu.

Designerka vystudovala interiérový design u Ivo Prokela (Bydlení je hra) a Tomáše Havránka. Má ráda netradičně řešený interiér s důrazem na hravost, detail a kompaktní výraz celého prostoru, který slouží svým majitelům.

Absolventkou fakulty architektury ČVUT. V navrhování má ráda čistotu, ne však strohost, důležitá je funkčnost návrhu a s tím související možnost pohodového bydlení. Motto: „Cílem umění je učinit život šťastným." (Michelangelo Buonaroti).

Studuje ČVUT FA. Má rád elegantnost a minimalismus, nebojí se extravagance. Nejraději řeší nové stavby a rekonstrukce na nestandardních pozemcích. Jeho rukopis? Znalost, promyšlenost konstrukce a designu ve spojení tvoří vždy něco navíc.

Je absolventkou ČVUT FS - Pozemní stavby a školy interiér. designu IDK. Pro každý interiér se snaží nalézt příběh, ať už příběh klienta nebo daného místa. Příběh určuje atmosféru a díky tomu může vzniknout osobitý interiér ušitý na míru.

Šimon je absolventem Fakulty architektury ČVUT, se věnuje nejen návrhům interiérů, ale i studiím rodinných domů. Důležité pro něj je, aby jeho návrhy byly nápadité, odborně zrealizované a aby uživatel byl s odvedenou prací spokojený.

Lucie se říídí se mottem: ,,Vaše radost je moje spokojenost.“ Smysl vidí v jednoduchých řešeních s originálními prvky, dotažených do posledního detailu. Vystudovala Fakultu architektury VUT v Brně.

Absolvovala architektury na ČVUT v Praze. Na čas zakotvila v Koryna nábytek, kde pracovala na návrzích kuchyní, obývacích pokojů a na designu prodejen. Motto: „Vše může být krásné, ale to nestačí. Pro bydlení je nezbytná i funkčnost.“

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.