arkhe

Moderní penthouse s výhledem

O projektu

Nové bydlení pro našeho klienta se nachází v novém rezidenčním projektu na pravém břehu Vltavy. Nejvyšší podlaží penthousu je lemováno střešními terasami s neomezeným výhledem na pražské panorama. Naším záměrem bylo vytvořit prostor zabezpečující pohodlí a funkčnost.Náš návrh reflektuje kalifornskou estetiku – používá neutrální paletu barev, akcentuje otevřené vzdušné prostory a dostatek přirozeného světla. Bytový design reprezentuje minimalismus a nadčasovost, který se pro moderní penthouse hodí. Inspirace přírodními materiály a barvami decentně kontrastuje s minimalistickým vzhledem chromových doplňků. Základní paletou návrhu nového penthousu jsou tlumené přírodní tóny s kovovými akcenty. Z interiéru sálá teplo tónované dubové podlahy, které sjednocuje byt v celé ploše. Rozličný způsob kladení podlahy umocňuje zónování v hlavní obytné místnosti. Nábytek nadmíru kombinujeme s kamerou texturou obkladů. Dostatek světla propouští velký okna, která lemují celý prostor bytu a stírají hranici mezi interiérem a exteriérem. Interiér kombinuje jednoduché tvary a originální prvky, díky použití přírodních materiálů se však nevytrácí teplo domova. Rádi navrhujeme skryté kuchyně, zejména v otevřených schématech. Posuvné dřevěné dveře se jednoduše sklopí do těla skříně a zajistí čistý, minimalistický vzhled. Kuchyně pak působí jako kompaktní celek než jako klasická kuchyňská linka se skříňkami a spoustou spotřebičů.


Autoři projektu

Arkhe reprezentuje architektonické a realizační studio v jednom. Navrhovat domovy pro naše klienty považujeme za velkou výsadu. Ve spolupráci s nimi formujeme interiér, ve kterém žijí, tvoří nebo pracují. Tím však nekončíme. Rozvíjíme a řídíme každý detail – od prvotního konceptu až po předání hotového interiéru. Prostřednictvím služby Design&Build figurujeme jako hlavní partner celého projektu a díky tomu můžeme zaručit, že vše dotáhneme k dokonalosti.

Na každý projekt pro vás vybíráme tým, který odpovídá profilu vašeho zadání. Chceme, aby rezonoval s vaší povahou i vkusem. Pracovat s arkhe znamená, že budete v kontaktu se stejným týmem od okamžiku, kdy se poprvé setkáme, až do chvíle, kdy vám předáme dokončený interiér. Díky úzké spolupráci tak můžeme projekt maximálně přizpůsobit vašim potřebám a přáním.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

arkhe

Belgická 32, 120 00 Praha 2

arkhe.cz/

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email