V – Tower


V – Tower

Kamarumah architektI

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

3 325

O projektu

V – Tower Prestižní adresa v aktuálně nejvyšším bytovém domě v České republice předurčovala k vysokému standardu provedení, materiálů a povrchových úprav. Hlavním parametrem pro rozvržení dispozice byly unikátní panoramatické výhledy přes velké prosklené stěny bytu. Veškeré interiérové prvky se směrem k proskleným stěnám zužují a ztenčují, aby nic nebránilo pohledům na město a prostupu světla hluboko do interiéru. Ať už jde o skříňové stěny, které jsou u oken zredukovány na vykonzolované žiletky polic a pracovních desek stolů, nebo o celoskleněnou podnož jídelního stolu na které levituje subtilní dýhovaná deska se zkosenými hranami. Interiéru dominují tři hlavní materiály. Masivní bloky nábytku (vestavné skříňové stěny a kuchyňská linka) jsou provedeny v bílém laku a téměř splývají se stěnami.

Akcentované truhlářské prvky jsou vdubové dýze, kterou předurčila podlaha vybraná investorem. Pohledově nejvýznamnějším stěnám vbytě dominuje ušlechtilý kamenný obklad zTravertinu, který doplňuje mramorové obklady vkoupelnách ze standardu developera. Celý interiér jsme navrhli a zrealizovali barevně neutrální, tak aby umožnil budoucím obyvatelům možnost individuálního dekorování.

Autoři projektu

Kamarumah architektI

Tvoříme architekturu pro náročné klienty, interiéry v harmonii funkce a estetiky, jsme Kamarumah. Našim klientům poskytujeme kompletní servis od projektu po realizaci. Zakládáme si na vysoké kvalitě provedení. Přinášíme překvapivá řešení, která zhodnotí vaši nemovitost. U každého projektu je pro nás důležitý osobní přístup. V našich interiérech se zrcadlí osobnosti našich zákazníků. Žádný projekt pro nás není malý.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.