Dětský pokoj / Children's bedroom 2017


Dětský pokoj / Children's bedroom 2017

m.arch.etka

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 296

O projektu

Dětský pokoj pro 3 ratolesti. Mise: Poprat se s prostorem ložnice rodičů 20 m2, ideálně jej nafouknout, nebo přizpůsobit 3 dětem (3-7 let), a to levně. Také pokud možno navrhnout nezničitelný, skoku a kopu odolný nábytek, který vydrží dlouho. Základní provedené úpravy: výmalba, ve finále i pokládka nové podlahy. Nábytek: stávající vestavěná skříň, stará dobrá IKEA + její na míru modifikované podoby, něco málo na míru, něco hotové atd. Jedinečné foto pořízeno po generálním úklidu.

Fotografie jsou památečního charakteru, takto už pokoj nejspíš nikdy nikdo neuvidí. / Bedroom for 3 kids. The mission: Deal with the bedroom space of parents 20 m2, ideally inflate it or adapt it to 3 children (3-7 years old).

and cheaply. Also, if possible, indestructible, jump and kick resistant furniture that will last. . . for a long time.

Basic modifications: wall painting, as well as laying a new floor. Furniture: existing built-in wardrobe, good old IKEA + its customized form, tailor-made and ready-made furniture. Photos were made after a big clean-up. The room will probably never ever be seen like this. Love and respect to the small destructors.

Autoři projektu

Markéta Jestřábová

Vystudovala jsem architekturu na FA ČVUT. V magisterském studiu jsem absolvovala roční stáž na fakultě architektury v portugalském Portu. Své pozvolné studium jsem vždy zaměřovala na projekty zdravotnických a sociálních staveb a na udržitelnou architekturu.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.