3x Airbnb prostor


3x Airbnb prostor

Šárka Beranová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 804

O projektu

Majitel koupil veliký byt ve středu města za účelem investice a s pomocí architekta ho rozdělil na tři bytové jednotky. Já jsem se k projektu rekonstrukce dostala až ve chvíli, kdy se rozhodovalo, jaký nábytek a zařizovací předměty se dají využít i pro budoucí účel - pronajímaná přes Airbnb. Na zhotovení návrhůjsem měla 5 týdnů, rekonstrukce probíhala 2 měsíce a poté bylo mým úkolem zařídit realizaci celého projektu a vybavení apartmánů pro bydlení, objednání fotografa. Mým úkolem bylo navrhnout prostory tak, aby se do apartmánů vešlo pohodlně co nejvíce lidí za účelem krátkého pobytu. Původní nebo rozhodnuté - podlahové plochy, koupelny, rozdělení na jednotlivé apartmány Změny a moje úkoly - nové kuchyně, vždy jídelna a možnost dívat se na TV, menší úložné prostory, vybavení koupelen, doplňky Foto: Jakub Deml @jakubdeml.

Autoři projektu

Šárka Beranová

Na navrhování interiérů a prodejen mě baví jejich rozmanitost. Skloubit design a funkci prostoru s chováním zákazníků je pro mě výzvou.

Šárka Beranová

Při studiu na stavební škole jsem se začala zajímat o design, jehož celý svět mě nadchl. Místo architektury jsem šla na Designškolu a v roce 2014 získala titul „Designerka interiéru“.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.