ing. arch.  Pavla  Kosová

INTERIÉR BYTU NA FLOŘE

O projektu

PRAHA, 2020STUDIE, PROJEKT, REALIZACEfoto Petr KopalZadání majitelů:

• komplet nová kuchyň s větším prostorem pro vaření. V kuchyni se nebráníme stavebním úpravám.

…posunutím dvou dveří dvou sousedních místností a vytvořením niky ve stěně do obýváku vznikla ze stísněné kuchyňky, kde nebylo nikdy na nic dost místa, prostorná moderní kuchyně.• nová koupelna zvětšená posunem příčky mezi koupelnou a komorou (vzduchotechnika, sprchový kout, vana)

…koupelna nakonec zůstala v původním půdorysu, prostor v ní jsme získali chytrou změnou dispozice. V historických plánech jsme nalezli původní zazděný světlík, do ktrého jsme koupelnu odvětrali. Přidání sprchového koutu nakonec majitelé zhodnotili jako zbytečné.• dětský pokoj rozvrhnout tak aby do budoucna vyhovoval jako sdílený pokoj pro kluka a holku s dostatkem úložného prostoru pro hračky a oblečení, stolky na počítač, učení apod.

…původní ložnici se podařilo rozdělit tak, že v budoucnosti můžou mít děti dokonce každé svůj pokoj!• v předsíni více úložného prostoru (asi vestavné skříně ve výklenku)

…zazdění málo používaných dveří do obýváku umožní instalaci několika velkých šatních skříní.• komplet nové WC, závěsný záchod a úložné prostory

…úložné prostory za zadní stěnou WC, přivedení vody a přidání umývátka – kvůli mytí rukou se dříve muselo chodit přes ložnici až do koupelny. Samotné WC se majitelé nakonec rozhodli zachovat původní.


Autoři projektu

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

ing. arch. Pavla Kosová

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email