Chata u rybníka


Chata u rybníka

Jiří Weinzettl

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 034

O projektu

Objekt sestává ze čtyř drobných hmot, tří vzájemně propojených a čtvrté odtržené, stojící opodál. Skrze minimální zádveří lze vstoupit do ústřední místnosti, obytné kuchyně, jejíž součástí je i nevelký podkrovní prostor určený pro spaní dětí. Kuchyně disponuje nádherným výhledem na vodní hladinu, stejně jako ložnice a obývák, který se navíc otvírají i směrem opačným, do prosluněné krajiny vzrostlých dubů. Samostatný objekt nabízí skladový prostor a krytou verandu předurčenou například pro sušení rybářských sítí nebo jen tiché vnímání okolních krás. The object consists of four small masses, three of which are connected and one separated, standing nearby. The central space is accessed by a minimal entrance through the kitchen, which also has a built in component of a rather small attic space intended to be a sleeping space for children.

The kitchen offers a beautiful view of the water surface, as well as the bedroom, while the living space also opens up in the other direction, to the sunlit scenery of mature oaks. The individual separated object serves as a storage space with a covered porch suitable for drying fisherman´s nets or just silent contemplation surrounded by natural beauty.

Autoři projektu

Jiří Weinzettl

Naše první spolupráce pod hlavičkou Ateliéru 111 architekti začala během studií na ČVUT v Praze – fakultě architektury. Vedle architektonických návrhů obytných, občanských a průmyslových staveb se od roku 2006 soustředíme i na projekci bioplynových stanic. V roce 2010 jsme založili společnost Johann Hochreiter s.r.o., která se stala jedním z nejdůležitějších zhotovitelů biostanic v České republice. Zkušenosti s řízením výstavby technologicky složitých elektráren dnes úročíme při realizaci i jiných typů námi navržených staveb. Krom samotné realizace Vám nabízíme zejména komplexní služby v oblasti návrhu, projekce, a inženýrské činnosti, pomoc při výběru zhotovitele, spolupráci při provádění i dokončení stavby, autorsko-investorský dozor.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.