Návrh showroomu Dveře, vrata, okna a stínící technika


Návrh showroomu Dveře, vrata, okna a stínící technika

Martina Komoňová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

961

O projektu

Zadání ,, Nadčasový návrh showroomu v neutrální barevné kombinaci " Prostor bývalé zdravotní výživy na Bartolomějském náměstí ve Veselí nad Moravou byl přetvořen na showroom vystavující dveře a vrata firmy Kudielka. Prioritou u tohoto návrhu bylo vytvořit velmi jednoduchý, neutrální prostor, který umožní vystavit nejrůznější prvky různých barev a tvarů, a dá jim patřičně vyniknout. Klient chce v interiéru vystavovat ukázky výsuvných venkovních garážových vrat, vchodových dveří, lodžií, venkovních rolet a oken. Barevnost interiéru byla proto zvolena neutrální, dominantními materiály jsou kov, dřevo, lamino a beton. Dispozice prostoru upravíme probouráním části stěny a klenby. Tato změna pomůže vytvořit opticky prostornější a vzdušnější místo lépe se hodící pro plánované účely showroomu.

Úprava také dala vzniknout výklenku, ze kterého je v návrhu dominanta interiéru. Podtrhne jej obložení dřevodekorem, výběr výrazného designového stolu a navíc tu je prostor pro umśtění loga v kovovém provedení. Ukázku materiálů jsem zvolila originálním způsobem, vzorky budou tvořit mozaiku a každý z nich bude designově nasvícen led pásky. Ukázková okna a venkovní rolety budou přesahovat hranice interiéru a stanou se přímou součástí budovy, ve které je showroom umístěn. Tyto prvky si proto bude moci zákazník prohlédnout přímo zabudované do zdi.

Autoři projektu

Martina Komoňová

Návrhy interiérů domů, bytů, kanceláří, firemních provozoven i nebytových prostor.

Hrdá matka, milující žena, střelená kamarádka, a možná i Vaše nová... Interiérová designérka ...zkrátka: Martina Komoňová

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.