Soukromá rezidence Praha, pokládka dřevěných podlah Admonter


Soukromá rezidence Praha, pokládka dřevěných podlah Admonter

SORTIM Praha, s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 185

O projektu

Pokládka dřevěných podlah Admonter + dodávka podlah pro truhlářské zpracování.

Autoři projektu

SORTIM Praha, s.r.o.

O nás

Vážení zákazníci,

od vzniku v roce 1993 sídlí naše obchodní a realizační firma SORTIM ve velmi výhodně položené lokalitě Prahy 7. Na ploše 5500m2 Vás očekávají naši spolupracovníci pro činnost velkoobchodu, maloobchodu a v truhlárně. Nezbytnou součástí prodeje je vzorkovna o rozloze 600m2, kde zákazníkům předvádíme v praxi a do posledního detailu celý aktuální sortiment nabízeného sortimentu. Nedílnou součástí vysokého standardu prodeje je odbornost a zkušenost našich spolupracovníků zejména v odborném prodeji a realizaci projektů.

Naši fundovaní prodejci v oborech PODLAHY, DESKOVINY, VENKOVNÍ TERASY A FASÁDY, DVEŘE a KOVÁNÍ, LAKY a OLEJE, SUCHÁ VÝSTAVBA Vám nabídnou zboží jak v široké kvalitě, tak i v různých cenových relacích. Navíc při odběru zboží na celkovou renovaci či stavbu domu jsou poskytovány výrazné slevy. Vaší výhodou je tudíž dodávka z jednoho místa za nižší cenu.

Mohlo by se zdát, že preferujeme velkoodběratele, není tomu však tak. Po návštěvě u nás si můžete odnést domů v tašce třeba jen novou kliku ke dveřím, ale právě tak speciální materiál pro designový nábytek či vícekřídlé dveře.

S naší vizitkou se v současné době můžete setkat nejen v Praze, ale i v naší sesterské pobočce v Karlových Varech. Zde je možnost i pro Vás - obchodníky hledající zajímavý a dobře prodejný sortiment.

Stavební postupy se mění, používáme stále nové a lepší materiály, neměnný je však cíl našeho snažení vyjádřený v našem mottu.

Na Vaši návštěvu se těší
SORTIM
...kvalita interiéru a stavby

Podrobný popis služeb a nabídky vaší společnosti pro zákazníky

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.