Eva Synková

Dětský pokoj

O projektu

Realizace (na základě mého návrhu) dětského pokoje 20,5m2 v bytě 3+1 v Brně – Královo Pole, pro 3děti ve věku 11,6 a 4 roky, 2 děvčata a 1 chlapec a jejich 2 kočičky.Vyvýšené postele pro dívky s množstvím výsuvů na uskladnění věcí a vysoké postele pro chlapce s možností skříní na uložení věcí pod postelí.V pokoji co nejvíce úložného prostoru pro děti a samostatný prostor pro každé dítě na odpočinek, školu či malování.Výborná truhlářská práce nábytku do celého dětského pokoje, Úchytky celokožené od Hettichu.V budoucnosti budou mít dívky zabudované jednoduché rolety nad postele, aby měly soukromí a rolety na okno den a noc.


Autoři projektu

Narodila jsem se v Brně a žiji zde. Na studiu uměleckoprůmyslové škole jsem rozvinula svoji kreativitu, cit pro barvu, prostor a originalitu.

Pracovala jsem pro firmy zabývající se prodejem nábytku, jezdila jsem pracovně do zahraničí. Během let jsem se stále více zajímala o interiérový design. Velká pracovní vytíženost a nárust klientů po několika letech mě vedla k rozhodnutí, založit si vlastní firmu.

Své poznatky z mnohaleté praxe předávám nyní společně ve spolupráci s firmou Kitchen Design. s.r.o., kolegyní Kateřinou Karaivanovovou, projektantkou a designérkou. Obě se zajímáme o interiérový design a estetiku bydlení. Svoji práci děláme hlavně svým srdcem.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz