Renata  Pápai

Rekonstrukce domu

O projektu

Dům, který byl postaven svépomocí cca před 100 lety a v průběhu času různě pozměňován vlastními silami, se dostal do fáze, kdy již potřeboval razantní změnu v podobě rekonstrukce. 

V domě žije trio žen třech generací – babička, dcera a vnučka. Jednoho dne se rozhodly, že dům potřebuje celkovou rekonstrukci, oslovily mě (na doporučení) a tak začala naše spolupráce. První přišlo na řadu vyhotovení studie rekonstrukce, poté jsem návrh rozpracovala do detailů a paní majitelka si plácla se stavební firmou. Následně dámy opustily svůj domov na dlouhých 8 měsíců, aby se vrátily do úplně nového prostředí.Výsledek naší spolupráce ve zkratce: „Ještě jednou děkuji za perfektní spolupráci a Vaše skvělé nápady, bez kterých by interiér nebyl tak útulný a zároveň funkční, opravdu se nám tam skvěle bydlí. Ať se Vám daří po všech stránkách a přeji hodně spokojených klientů, Iva B.”


Autoři projektu

Navrhuji a realizuji pro Vás interiéry, které jsou promyšlené do posledního detailu.

Každý interiér je originál, který odráží osobnost a požadavky na komfort a estetiku každého mého klienta. Inspirací je mi příroda, kterou se snažím přenést ruku v ruce s praktičností do vašich kouzelných domovů.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz