LUNO Design

Návrh dětského pokoje pro předškolačku

O projektu

Hlavními požadavky byla růžová barva, využití nábytku z Ikei, ponechání stávajícího rostoucího stolu, prostor pro zkrášlování, využití šikminy a návrh postele ve výklenku, kde je nyní dětská rostoucí postel.

Rozvržení nábytku v místnosti si majitelé přáli zachovat. Snažila jsem se tedy o nadčasovější avšak stále dětský pokojíček, nábytek (Ikea) sjednostit, ponechat ho v neutrální bílé barvě, aby mohl sloužit i do teenagerského věku a doplnila jsem jej barevnými úchytkami na míru, které v rozmístění cik cak dodají pokojíčku hravost a barevnost.

Šatní skříně jsou umístěny na jedné straně spolu s velkým zrcadlem pro zkrášlování a věšáčky na oblečení. Naproti pod šikminou jsou pak zásuvky na hračky a police na knihy (na míru). Výklenek na postel má atypický rozměr, postel bude tedy vyrobena také na míru s matrací 90x190cm. Čalouněné panely výklenek zútulní, budou izolovat chlad od zdi a zamezí ušpinění zdi. TV se zavěsila na zeď, aby se dala natáčet do místnosti a využil se prostor pod ní na větší hračky či sedací vak apod.

S případnou výměnou tapet, úchytek, odebráním hraček, dodáním velkého pracovního stolu či přečalouněním panelů se z pokojíčku dá rázem udělat pokojík pro dospívající slečnu.

Autoři projektu

Design interiérů

 

 

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz