ZAZDMI

Spešov

interiér novostavby rodinného domu
Spešov

O projektu

Návrh tohoto interiéru hlavního obytného prostoru v novostavbě rodinného domu byl opravdovou výzvou. Uchopit prostor atypického tvaru, kde světlá výška dosahuje v nejvyšším místě téměř čtyř metrů, nebyl snadný úkol.

V rámci téměř devět a půl metrů dlouhé zkosené stěny bylo třeba zakomponovat jídelní kout, minimalistickou televizní sestavu i úložné prostory tak, aby celek nepůsobil rozbitým dojmem. Jediné okno na této stěně je záměrně zvýrazněno dřevěným orámováním, které zároveň tvoří lavici k jídelnímu stolu. Další úložné prostory jsou navrženy pouze u podlahy a stěna je ponechána bílá, aby vyniklo právě toto velké okno.

Téměř ve středu dispozice je umístěn kuchyňských ostrůvek, který je navržen jako solitér materiálově odlišný od ostatního nábytku. Jeho oblé tvary umožňují plynulý pohyb kolem ostrůvku a jsou v kontrastu k jinak ostrým tvarům prostoru. Zaoblený tvar se promítl také do volby typového jídelního a konferenčního stolku a ukončení skříňky pod oknem.

O materiálech měli klienti poměrně jasnou představu už od začátku spolupráce. Vybrali si dřevěnou dubovou podlahu s výraznou kresbou dřeva, na pracovní desku zvolili umělý kámen v imitaci mramoru. Ten jsme zopakovali i pod televizí a vše doplnili nábytkem v bílém matném laku a jemném dekoru dřeva.

Autoři projektu

Navrhuji interiéry na míru. Ať už se jedná o rodinný dům, byt, víkendovou chatu nebo kancelář, novostavbu nebo rekonstrukci, projekt většího rozsahu i menšího měřítka, od základního konceptu až po realizaci.

Stěžejní je pro mě vždy individuální a osobní přístup ke každému klientovi. Díky této velmi úzké spolupráci v průběhu celé tvorby vznikají interiéry, které jsou jedinečné, funkční a plně vyhovují požadavkům klienta.

Zobrazit profil

Související projekty

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

ZAZDMI

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email