BYT DĚLNICKÁ


BYT DĚLNICKÁ

WaY designery

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

4 474

O projektu

Projekt Dělnická vznikl pro jednu mladou maminku, která nežije v České republice, ale před časem se rozhodla, že si tu koupí byt, aby měla kde být, když se sem se synem vrací. Nejdřív zůstal byt ve stavu, jakém ho koupila, nechala ho k dispozici své sestře, než přišlo rozhodnutí na rekonstrukci. Nejprve jsme připravovali půdorysné řešení prostoru, jak by byt mohl vypadat, protože současná dispozice 1+1 nebyla úplně vhodná. Ze všech návrhů, které padly nakonec vyhrál nejšetrnější a to v tom smyslu, že jsme nemuseli zasahovat do žádných příček ani moc rozvodů instalací. Ze současné kuchyně vznikla ložnice s přístupem do koupelny a kuchyň jsme přesunuli do části obývací a vznikl tedy nově prostor 2kk. Stylově jsem se držela světlých neutrálů.

I když je byt díky své rozlehlé terase, která je přes celou délku bytu velmi světlý, tak mu navíc světlé barvy a odstíny dodaly vzdušnost. Rozpočtově jsme se drželi při zemi, vzhledem k tomu, že tento byt neslouží ke každodennímu užívání, tak jsme sáhli po nějakých kouscích i z Ikea. Obecně se dá říct, že je byt zařízen v přírodních tónech dubového dřeva v kombinaci s béžovou, bílou a žlutou.

Autoři projektu

WaY designery

Již dlouho se zajímám o interiérový design. Myšlenka na uplatnění v tomto oboru mě provázela řadu let a po absolvování školy ekonomického zaměření jsem se rozhodla, že nastal ten správný čas a svůj zájem jsem obrátila k designu, k oboru, jenž mě vždy fascinoval. Vystudovala jsem rekvalifikační kurz na pražské Designškole v roce 2011. Jelikož se design stále vyvíjí, je nutné reflektovat všechny změny, proto se zájmem navštěvuji nejprestižnější světové designové veletrhy v Milánu, v Paříži nebo český Designblok. Ráda získávám nové zkušenosti, aktivně se zajímám o nové trendy, a tak obohacuji svůj pohled na toto umění, které je v současnosti čím dál blíže všem vrstvám společnosti. Design není jen luxus, jak se na něj pohlíželo dříve, ale styl, kterým říkáte něco o sobě a provází vás každým dnem. Studovala jsem také v zahraničí, například v Německu v Austrálii, v odlišných světadílech, kde jsem měla možnost poznat tamní bytovou kulturu a načerpat mnoho zážitků a zkušeností, které nyní doplňuji a rozvíjím prostřednictvím spokojených zákazníků. V roce 2013 jsem také absolvovala seminář o interiérovém designu v Kalifornii. Mnoho mých realizací mi přineslo i příjemná setkání se zajímavými a milými lidmi. A hlavně potvrdilo, že design není jen o vizáži, ale také o lidech a o jejich názorech a snech. Věřím, že pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, určitě spolu najdeme řešení, které vám bude nejbližší. Budu se těšit !!!

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.