WaY designery

Café SLÁVIA

O projektu

Cafe Slávia v Luhačovicích vzniklo za neuvěřitelné 2 měsíce. Když mě v březnu majitel oslovil, že by chtěl vypracovat návrh na kavárnu, kterou by rád před sezónou otevřel, tak se to zdálo trochu jako sci-fi. Díky perfektní komunikaci, šikovnému realizačnímu týmu se to ale všechno stihlo včas a kavárna je již otevřena a čelí prvnímu návalu klientů.

Kavárna je umístěna na promenádě v Luhačovicích, v jedné krásně zrekonstruované historické vile. Už to samo o sobě dalo kavárně perfektní start do začátku. V interiéru jsem ctila historii budovy a tím pádem vznikl takový trochu retro interiér s noblesním nádechem. Tři prosklené stěny dávají kavárně dostatek přírodního světla a perfektní atmosféru spojení s exteriérem, který je krásný a udržovaný. Pokud máte rádi sezení venku, nabízí se Vám velmi pohodlná a prostorná terasa s ratanovým posezením.

Těžko se o tom píše, tu atmosféru a energii prostoru je třeba zažít na vlastní kůži. A pak můžete posoudit sami.

Autoři projektu

Již dlouho se zajímám o interiérový design. Myšlenka na uplatnění v tomto oboru mě provázela řadu let a po absolvování školy ekonomického zaměření jsem se rozhodla, že nastal ten správný čas a svůj zájem jsem obrátila k designu, k oboru, jenž mě vždy fascinoval. Vystudovala jsem rekvalifikační kurz na pražské Designškole v roce 2011. Jelikož se design stále vyvíjí, je nutné reflektovat všechny změny, proto se zájmem navštěvuji nejprestižnější světové designové veletrhy v Milánu, v Paříži nebo český Designblok. Ráda získávám nové zkušenosti, aktivně se zajímám o nové trendy, a tak obohacuji svůj pohled na toto umění, které je v současnosti čím dál blíže všem vrstvám společnosti. Design není jen luxus, jak se na něj pohlíželo dříve, ale styl, kterým říkáte něco o sobě a provází vás každým dnem. Studovala jsem také v zahraničí, například v Německu v Austrálii, v odlišných světadílech, kde jsem měla možnost poznat tamní bytovou kulturu a načerpat mnoho zážitků a zkušeností, které nyní doplňuji a rozvíjím prostřednictvím spokojených zákazníků. V roce 2013 jsem také absolvovala seminář o interiérovém designu v Kalifornii. Mnoho mých realizací mi přineslo i příjemná setkání se zajímavými a milými lidmi. A hlavně potvrdilo, že design není jen o vizáži, ale také o lidech a o jejich názorech a snech. Věřím, že pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, určitě spolu najdeme řešení, které vám bude nejbližší. Budu se těšit !!!

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz