dům KLÍNEC

O projektu

Dům, který se nachází v klidné vesnici, která je nedaleko Prahy. Dům je postavený dle typového projektu, ale interiér majitel chtěl uzpůsobit svým potřebám a své rodině. V domě byly již ořechové podlahy a dveře. Do domu jsme tvořili kuchyň na míru, obývací pokoj, ložnici, pracovnu, koupelnu, zádveří. Vždy se snažím ctít ráz dané nemovitosti, tak jsem se snažila ctít i ráz tohoto domu. Na fasádě a na vnitřním krbu byl použit kamenný obklad, který jsem se rozhodla použít a tudíž ho podpořit víc i v interieru.

Myšlenka byla i to, vložit přírodu do interieru, takže jsem se snažila pracovat i s květinami, se kterými mi pomohla majitelka, jako floristka. Spodní částí domu prochází benátský štuk, který je použit částečně v chodbě a prochází až do obývacího pokoje, kde je na stěžejní stěně. V kontrastu k ořechové podlaze, benátskému štuku a kamennému obkladu je použit vysoký lesk, sklo na nábytku, které doplňuje tapeta, která pracuje se světlem a je na ní použit jak lesk, tak mat. Tento koncept prochází celým domem. Kamenný obklad jsem mohla použít i v poslední nezabydlené koupelně, která si mohla dovolit i vanu do prostoru.

Ložnice je velkoryse veliká i s prostorem u ložnice, který jsme použili na pracovnu paní, jen bylo třeba ho šetrným způsobem od ložnice oddělit. Nakonec vyhrála stěna z moduloformu, tedy vyfrézovaných, lakovaných mdf desek, které bylo možné použít i na komodě naproti postele, tudíž vše hezky sjednotit. Veškerý nábytek, který je v tomto domě, je udělaný na míru, na základě výkresů KP Interiors.

Autoři projektu

WaY designery

Již dlouho se zajímám o interiérový design. Myšlenka na uplatnění v tomto oboru mě provázela řadu let a po absolvování školy ekonomického zaměření jsem se rozhodla, že nastal ten správný čas a svůj zájem jsem obrátila k designu, k oboru, jenž mě vždy fascinoval. Vystudovala jsem rekvalifikační kurz na pražské Designškole v roce 2011. Jelikož se design stále vyvíjí, je nutné reflektovat všechny změny, proto se zájmem navštěvuji nejprestižnější světové designové veletrhy v Milánu, v Paříži nebo český Designblok. Ráda získávám nové zkušenosti, aktivně se zajímám o nové trendy, a tak obohacuji svůj pohled na toto umění, které je v současnosti čím dál blíže všem vrstvám společnosti. Design není jen luxus, jak se na něj pohlíželo dříve, ale styl, kterým říkáte něco o sobě a provází vás každým dnem. Studovala jsem také v zahraničí, například v Německu v Austrálii, v odlišných světadílech, kde jsem měla možnost poznat tamní bytovou kulturu a načerpat mnoho zážitků a zkušeností, které nyní doplňuji a rozvíjím prostřednictvím spokojených zákazníků. V roce 2013 jsem také absolvovala seminář o interiérovém designu v Kalifornii. Mnoho mých realizací mi přineslo i příjemná setkání se zajímavými a milými lidmi. A hlavně potvrdilo, že design není jen o vizáži, ale také o lidech a o jejich názorech a snech. Věřím, že pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, určitě spolu najdeme řešení, které vám bude nejbližší. Budu se těšit !!!

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.