WaY designery

byt HARFA

O projektu

Kolaudováno jako mezonetový byt v novostavbě od Finepu, někdo by to spíš vnímal jako řadový rodinný domek. Byt je mezonetový a má totiž i malou zahrádku a balkon a takových bytů je vedle sebe šest a pod nimi jsou už jen garáže. Byt byl prázdný bez podlah, dveří, jen dispozice byla dána. Mladý pár, zatím bez dětí nechal interiér vlastně plně v mé režii.Volila jsem čistý moderní interiér s pastelovými barvami a přírodními materiály. Na podlaze je tedy dřevěná plovoucí podlaha, dubová prkna, která je v současnosti velmi in, na stěně kamenný obklad a na nábytku použit lak v kombinaci s dubovou dýhou.Obývací pokoj vznikl, díky změně dispozice oproti původnímu projektu od Finepu, hezký, vzdušný a se schody do druhého patra. Velké francouzské okno a propojení na zahrádku se zasloužilo o to, že je prostor velmi světlý. Kuchyňská linka, která je součástí obývací místnosti, je velkorysá a bude vyhovovat, až se rodina rozroste i o další členy.
Prostor ložnice byl dveřmi tak šikovně rozdělen, že jsme si mohli dovolit vestavit do ložnice i hezkou prostornou šatnu, tudíž jsme se vyhnuli vestavěným skříním, které osobně nemám moc ráda a snažím se jim šikovně vyhýbat nebo nacházet nějakou hezkou variantu, jako je třeba použita v projektu “Kejřův Park”.
V ložnici jsme vybrali velmi decentní tapetu, která je opět v neutrálních barvách a připomíná nám přírodu, která je hned za okny, protože okna jsou situována na stezku u Rokytky.
Všechen nábytek od koupelen po pokoje byl navržen KP Interiors a vyroben na míru od spřátelené truhlárny.

Autoři projektu

Již dlouho se zajímám o interiérový design. Myšlenka na uplatnění v tomto oboru mě provázela řadu let a po absolvování školy ekonomického zaměření jsem se rozhodla, že nastal ten správný čas a svůj zájem jsem obrátila k designu, k oboru, jenž mě vždy fascinoval. Vystudovala jsem rekvalifikační kurz na pražské Designškole v roce 2011. Jelikož se design stále vyvíjí, je nutné reflektovat všechny změny, proto se zájmem navštěvuji nejprestižnější světové designové veletrhy v Milánu, v Paříži nebo český Designblok. Ráda získávám nové zkušenosti, aktivně se zajímám o nové trendy, a tak obohacuji svůj pohled na toto umění, které je v současnosti čím dál blíže všem vrstvám společnosti. Design není jen luxus, jak se na něj pohlíželo dříve, ale styl, kterým říkáte něco o sobě a provází vás každým dnem. Studovala jsem také v zahraničí, například v Německu v Austrálii, v odlišných světadílech, kde jsem měla možnost poznat tamní bytovou kulturu a načerpat mnoho zážitků a zkušeností, které nyní doplňuji a rozvíjím prostřednictvím spokojených zákazníků. V roce 2013 jsem také absolvovala seminář o interiérovém designu v Kalifornii. Mnoho mých realizací mi přineslo i příjemná setkání se zajímavými a milými lidmi. A hlavně potvrdilo, že design není jen o vizáži, ale také o lidech a o jejich názorech a snech. Věřím, že pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, určitě spolu najdeme řešení, které vám bude nejbližší. Budu se těšit !!!

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz