WaY designery

BYT SUDANSKA

O projektu

Kompletní rekonstrukce bytu. Mladá rodina chtěla z panelákového bytu, ve kterém již žije několik let, vytvořit místo, kde se bude cítit komfortně celá čtyřčlenná rodina. Byt o velikosti 70m2 měl ložnici přístupnou od kuchyně a  obývací pokoj zvlášť. Kuchyň je natolik malá, že se do ní nevešel jídelní stůl a obývací pokoj měl akorát velikost na sedačku a televizi. V tomto roložení nebylo možné vytvořit plnohodnotný prostor pro setkávání a stolování celé rodiny. Nabízelo se několik variant, ale vzhledem k tomu, že jsme nechtěli zasahovat do nosných zdí, tak vznikla varianta, kdy se vyměnil obývací pokoj s ložnicí a posunula se příčka mezi těmito místnostmi. Tím vznikl větší obývací pokoj, kde může být jídelní stůl až pro šest osob, je to lehce dostupné z kuchyně a přitom i z chodby. Mezi chodbou, kuchyní a obývacím pokojem jsme nepoužili žádné dveře, celý prostor se tedy i víc otevřel a prosvětlil. Ložnice rodičů získala víc soukromí a děti nový design pokojíčku. Pokud někoho zaujal obraz nad sedací soupravou, tak to je originál, akryl na plátně, namalovaný přímo pro klienty.


Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Již dlouho se zajímám o interiérový design. Myšlenka na uplatnění v tomto oboru mě provázela řadu let a po absolvování školy ekonomického zaměření jsem se rozhodla, že nastal ten správný čas a svůj zájem jsem obrátila k designu, k oboru, jenž mě vždy fascinoval. Vystudovala jsem rekvalifikační kurz na pražské Designškole v roce 2011. Jelikož se design stále vyvíjí, je nutné reflektovat všechny změny, proto se zájmem navštěvuji nejprestižnější světové designové veletrhy v Milánu, v Paříži nebo český Designblok. Ráda získávám nové zkušenosti, aktivně se zajímám o nové trendy, a tak obohacuji svůj pohled na toto umění, které je v současnosti čím dál blíže všem vrstvám společnosti. Design není jen luxus, jak se na něj pohlíželo dříve, ale styl, kterým říkáte něco o sobě a provází vás každým dnem. Studovala jsem také v zahraničí, například v Německu v Austrálii, v odlišných světadílech, kde jsem měla možnost poznat tamní bytovou kulturu a načerpat mnoho zážitků a zkušeností, které nyní doplňuji a rozvíjím prostřednictvím spokojených zákazníků. V roce 2013 jsem také absolvovala seminář o interiérovém designu v Kalifornii. Mnoho mých realizací mi přineslo i příjemná setkání se zajímavými a milými lidmi. A hlavně potvrdilo, že design není jen o vizáži, ale také o lidech a o jejich názorech a snech. Věřím, že pokud se rozhodnete pro spolupráci se mnou, určitě spolu najdeme řešení, které vám bude nejbližší. Budu se těšit !!!

Zobrazit profil

Na projektu spolupracovali

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

WaY designery

Umělecká 2, Praha 7

www.waydesignery.com

Telefon: Zobrazit telefon

Email: Zobrazit email