Velká životní změna pro mladou rodinu


Velká životní změna pro mladou rodinu

Ing. Dáša Laušmanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

5 050

O projektu

Klienti se rozhodli pro velkou životní změnu a z malého bytu v centru města se přestěhovali do velkého domu s terasou v klidném venkovském prostředí. Hlavními požadavky investorů bylo navrhnout moderní a příjemný interiér s praktickým uspořádáním. Dominantním technickým prvkem v hlavní obytné místnosti je pohledový beton na stropech v kontrastu s korkovou podlahou v dekoru dřeva. Propojení podlahy v celém prostoru dokonale umocnilo pocit otevřenosti. Designové stropní osvětlení umožňuje regulaci světla podle potřeb uživatelů. Interiér je vybaven nábytkem zakázkové výroby ve vysokém lesku v jednoduchých tvarech a liniích v krémové, šedé a hnědé barevnosti, oživené detaily v zářivě žluté, například koberečky výrobce Grund.

Dispozičním řešením kuchyňské linky od výrobce Hanák jsme maximálně splnily očekávání klienty. Díky velkým francouzským oknům je obývací prostor propojen s venkovní terasou. Prostorná koupelna s wc má světlé velkoformátové obklady s výrazným španělským dekorem. V domě se nachází i další samostatné wc. Nábytek v koupelně je zakázkové výroby v bílém lesku v kombinaci s dřevodekorem.

Večer patří relaxaci při svíčkách v prostorné vaně a příjemný dotek umožní koupelnové koberečky od výrobce Grund. Výhodou koberečků je možnost kombinace dle nálady a ročního období. Dominantním prvkem v ložnice je luxusní 3D tapeta a závěsný lustr s kovových efektem. Harmonii v místnosti dodal kobereček s motivem mandaly. V prostorné chodbě dominuje pnutá fólie Barrisol s obvodovými led pásky s možností stmívání podle potřeb uživatelů.

Vzdušnost prostoru dodávají vysoké interiérové a skleněné posuvné dveře. Pojďte si splnit sen o novém domovu. Sjednejte si se mnou nezávaznou schůzku u dobré kávy v kanceláři. https://www. rossydesign.cz/kontakt/.

Autoři projektu

Ing. Dáša Laušmanová

Dávám si záležet na individuálním přístupu ke každému klientovi. Řeším zakázky od první myšlenky až po realizaci. Tvořím pro vás interiér, který je součástí vás i vaší rodiny. Interiér, ve kterém se budete cítit sami sebou. Interiér, který žije s vámi. 

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.