Bydlení ve srubu v Podkrkonoší


Bydlení ve srubu v Podkrkonoší

Ing. Dáša Laušmanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 950

O projektu

Příběh nového dětského pokoje a ložnice se začal psát před rokem, kdy mě oslovila klientka Klára ze srubu v Podrkonoší. Přála si vyměnit velkou ložnice s šatnou za menší dětský pokoj. Koncept interiéru byl navržen v souladu s kouzelnou atmosférou srubu. Původní malý dětský pokoj se rozhodli rodiče ponechat pro sebe a využít maximálně každé místo pro úložný prostor na oblečení. Pod oknem si přála paní domácí relaxační koutem. Celý interiér ložnice se prosvětlit a opticky zvětšil bílým nátěrem tmavých palubek.

Kompletní nábytek je vyroben na míru. Dvířka a korpusy jsou stříkané bílým matovým lakem a doplněny černými stylovými úchytkami. Nový dětský pokoj je situován na severní straně, proto bylo potřeba původní tmavé palubkové obložení vyměnit za bílé šikmé stropy. Každá z dívek má své místo na hraní, spaní, kreslení a psaní úkolů. Nechybí dostatek úložných prostor pro oblečení, hračky a knížky.

Díky symetrii celé dispozice, světlým barvám i mandalám působí interiér harmonickým a uklidňujícím dojmem. Libí se Vám stylové bydlení? Sjednejte si se mnou nezávaznou schůzku https://www. rossydesign. cz/kontakt/.

Autoři projektu

Ing. Dáša Laušmanová

Dávám si záležet na individuálním přístupu ke každému klientovi. Řeším zakázky od první myšlenky až po realizaci. Tvořím pro vás interiér, který je součástí vás i vaší rodiny. Interiér, ve kterém se budete cítit sami sebou. Interiér, který žije s vámi. 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.