Protiklady se přitahují


Protiklady se přitahují

Ing. Dáša Laušmanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

4 346

O projektu

Navržený koncept celého bytu vychází z přání klientky Katky. Preferuje jednoduchost, moderní styl, luxusní materiály a šedé odstíny. Kontrastní kombinace bílé lesklé kuchyňské linky, šedé dekorační stěrky a zrenovovaných bukových parket působí nadčasově a luxusně. Parkety dodají interiéru neobyčejnou atmosféru a v kontrastu s moderním nábytkem působí interiér neobyčejně. Celý prostor bytu jsme otevřeli částečným propojením chodby, obývacího pokoje s kuchyní. Expert na podlahy Pepa Voborník /videopodlahy.

cz/ pomohl vyřešil problém s napojením parket po vybourání příčky v obývacím pokoji. Dominantou koupelny spojené s toaletou je prostorný sprchový kout. V interiéru se opakuje kombinace buku, stěrky a šedých tónů. Díky skleněné výplni nad umyvadlem a skleněných dveří Sapeli má koupelna dostatek denního světla. Odlehčený dojem dodala interiéru kombinace italské obklady pouze ve sprchovém koutu a dekorační stěrky.

Autoři projektu

Ing. Dáša Laušmanová

Dávám si záležet na individuálním přístupu ke každému klientovi. Řeším zakázky od první myšlenky až po realizaci. Tvořím pro vás interiér, který je součástí vás i vaší rodiny. Interiér, ve kterém se budete cítit sami sebou. Interiér, který žije s vámi. 

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.