Co milují dnešní studenti?


Co milují dnešní studenti?

Ing. Dáša Laušmanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

743

O projektu

Dnešní studenti si nedovedou představit pokoj bez velké postele s dostatkem úložných prostor, zásuvky na notebooka a led osvětlení.
Přáním studentky Katky byl barevný koncept, kde je dominatní barva šedá v kombinaci s tmavším dřevem. Na šuplata a dvířka jsem navrhla kožené úchytky od výrobce Hettich.

Bratru Martinovi se líbí modrá a zelená barva se světlým dřevodekorem. Jeho velkým přáním bylo mít v pokoji pro sbírku pohárů z golfu.
Studentka Valerie si přála naopak bílý nábytek s doplňkovou modrou a 3D tapetou. Nechybí prostorná skříň pro oblečení a velký pracovní stůl.
Koupelnový kobereč od výrobce Grund dodá interiéru závěrečnou designovou tečku

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Dáša Laušmanová

Dávám si záležet na individuálním přístupu ke každému klientovi. Řeším zakázky od první myšlenky až po realizaci. Tvořím pro vás interiér, který je součástí vás i vaší rodiny. Interiér, ve kterém se budete cítit sami sebou. Interiér, který žije s vámi. 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.