Když se stěhuje mladá rodina z bytu 2+1 do velkého 4+1


Když se stěhuje mladá rodina z bytu 2+1 do velkého 4+1

Ing. Dáša Laušmanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 122

O projektu

Manželé z Jaroměře si koupili velký panelový byt 4+1 a každý z členů rodiny si přál, aby měl své místo, kde může odpočívat, pracovat,tvořit a hrát si. Hlavně pro malá dvojčata /dívku a chlapce/ znamená změna bydlení novou životní etapu, protože děti nastupují od září do první třídy základní školy. Do svých 6-ti let bydlely společně s rodiči v malém bytě 2+1. Celý koncept bytu je navržen, tak aby vyhovoval každodennímu životu akční rodiny. Volba podlahové krytiny proto byla pro vinylové dílce, které je možné v případě poškrábání od psa nebo hraček dětí lehce vyměnit. Nábytek v kuchyni, obývacím pokoji, chodbě, ložnici a koupelně je vyroben na míru, tak aby byl maximálně využit každý centimetr v prostoru.

Materiály jsou z lamina a praktické na údržbu. Majitelům bytu se líbí prosvětlení koupelny díky skleněné výplni. Velkoformátové obklady a dlažba v koupelně a wc mají imitaci patschworku v kombinaci s teplým tónem betonu. Interiér dětských pokojů je vybaven typizovaných nábytkem a originálně oživen samolepkami a koženými úchytkami. Chlapecký pokoj má téma vesmír, proto nechybí na stěně u lůžka fototapeta s kosmickou lodí a na podlaze kobereček s kosmonautem.

Dívka ráda maluje a často ji navštěvují kamarádky, tak jsou barvy pokojíčku v jemných pastelových tónech s vliesovou tapetou s kaňkami a srdíčky. Podlaha je oživena koberečkem dívky s brčkem od Grundu.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Dáša Laušmanová

Dávám si záležet na individuálním přístupu ke každému klientovi. Řeším zakázky od první myšlenky až po realizaci. Tvořím pro vás interiér, který je součástí vás i vaší rodiny. Interiér, ve kterém se budete cítit sami sebou. Interiér, který žije s vámi. 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.