Dětský pokoj pro dva brášky


Dětský pokoj pro dva brášky

Ing. Dáša Laušmanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

840

O projektu

Koncept dětského pokoje splnil velké přání malých brášků. Interiér je vybaven nábytkem zakázkové výroby v oblíbené zeleno-modré barvě s doplňkovou žlutou. Nejraději si kluci hrají na podlaze, kde jim barevné koberečky od výrobce Grund zajistí dokonalé pohodlí a teplo. Díky svíticímu semaforu si kluci lehce zapamatují, kdy se přechází na přechodu. Barevné úchytky číslic pomohou s orientací, kde mají místo hračky i oblečení a kluci budou mít skvělou přípravu do školy. Stěny oživila vliesová tapeta s motivem autíček a plastová deska s fotografií silnice má u postele i ochrannou funkci. Pro knížky a hračky mají bráškové nad komodami každý svou „veselou poličku auto“.
Až kluci budou větší vyměníme pouze tapetu vč, úchytek a provedeme drobný redesign.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Dáša Laušmanová

Dávám si záležet na individuálním přístupu ke každému klientovi. Řeším zakázky od první myšlenky až po realizaci. Tvořím pro vás interiér, který je součástí vás i vaší rodiny. Interiér, ve kterém se budete cítit sami sebou. Interiér, který žije s vámi. 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.