Apartmán v souladu s okolní přírodou


Apartmán v souladu s okolní přírodou

Ing. Dáša Laušmanová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

801

O projektu

Klienti bydlí v hlavním městě ČR v Praze a vždy snili o místu, kam mohou nejen na víkend zajet s přáteli a užívat si krásy přírody. Rozhodli se zakoupit apartmán v Krkonoších ve městě Špindlerův Mlýn o rozloze 95 m2. Apartmán se nachází nedaleko centra přímo v srdci údolí a má dokonalý výhled na okolní hory a lesy.

Koncept interiéru je navržen v souladu s místní přírodou. Zároveň si klienti přáli mít v interiéru dobře udržovatelné materiály, proto jsem navrhla pro kuchyň a koupelnu kompaktní a lamino desky. Černé doplňky podtrhly celý přírodní koncept. V ložnicích jsme pracovali s přírodními materiály jako je len, ratan, jutovina a konopný provaz. Designovým prvkem v hlavním obývacím pokoji jsou závěsná světla z ručně foukaného skla a televize Samsung, kterou nerozeznáte od obrazu s rámem. V hlavní chodbě se nachází dostatek úložných prostor, tak aby si majitelé mohli užívat zimních i turistických aktivit.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Dáša Laušmanová

Dávám si záležet na individuálním přístupu ke každému klientovi. Řeším zakázky od první myšlenky až po realizaci. Tvořím pro vás interiér, který je součástí vás i vaší rodiny. Interiér, ve kterém se budete cítit sami sebou. Interiér, který žije s vámi. 

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.