Vila Čelákovice bytová jednotka "A" …


Vila Čelákovice bytová jednotka "A" VIZUALIZACE

Ing. arch. Renata Kopecká

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

241

O projektu

Novostavba dvougeneračního domu se 2 bytovými jednotkami. Dům je dvoupodlažní, částečně podsklepený. 2. podlahovou úroveň zakrývá sedlová střecha s polovalbami ve štítech. V okolí domu je navržen bazén se zahradním domkem. Nový objekt je postaven na stávajících základech původní stavby z r. 2000 a kopíruje její půdorysnou stopu. Obvodové zdivo je z cihelných tvárnic Porotherm 44 T Profi, střešní krytina je PREFA falcovaná taška v bronzové barvě. Fasádní i vnitřní omítky jsou od firmy STO v barvě bílé v kombinaci s lícovou cihlou na zaobleném spojovacím "krčku" obou provozních jednotek. Oba byty jsou dispozičně řešeny jako otevřené obytné prostory s galeriemi. V podkroví jsou umístěny ložnice, budoárek a designová galerie s cihelnou dlažbou a obkladovým páskem od firmy Terca Klinker. Stavba je ve fázi realizace.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Renata Kopecká

" I špička jehly je životní prostor, společně na ní udržíme dobrý balanc."                            kancelář: Projekty pozemního stavitelství, Jeremenkova 88, Praha 4 Podolí                              tel. 723 700 733,  e-mail: renatakopecka@volny.cz

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.