Ing. Vendula Kamenčáková

RD Zádveřice

O projektu

Dům postavený z KLH panelů, které určují přírodní tón interiéru. Klienti si přáli černou kuchyni. Černou vestavnou část doplňuje ostrůvek v bílé barvě, ve kterém jsou netradičně zakomponovány i interiérové kamna.

Ve stejné kombinaci je řešena i obývací stěna. Její spodní část tvoří lavice po celé šířce místnosti, která přechází do úložných prostor pod televizí. Je ze smrkové biodesky, aby co nejvíce zapadla v interiéru ke smrkovým stěnám.

Zatím není k dispozici foto realizace, pouze návrhy.

Autoři projektu

Zastávám názor, že interiéry by neměly být jen pěkné napohled, ale stejně tak i být praktické, aby nám dobře sloužily v každodenním životě. A rozhodně nemusí být krásný a funkční interiér zároveň i drahý.

Ale i právě proto, je výhoda k zařizování interiéru přizvat interiérového designéra. Pomohu Vám pojmout celý interiér komplexně tak, aby nejen byl designově celý propojený, ale také byl podle Vašich představ, potřeb a finančních možností.

Výhodou spolupráce se mnou je také naše nábytkářská společnost PKN nábytek, s.r.o., kde máme dlouholeté zkušenosti s výrobou interiérového vybavení a používanými materiály. Jsem tak schopna Vám interiér nejen vymyslet, ale zařídit i výrobu a realizaci nábytku.

Zobrazit profil

SPOJME SE

Rádi vám poradíme / Konzultujte s námi / Ptejte se

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz

Telefon: +420 778 488 084

Email: kancelar@czechdecoteam.cz