Celkové změna panelového bytu v Praze Hájích


Celkové změna panelového bytu v Praze Hájích

Studio Evalofa

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

4 319

O projektu

Majitelem menšího panelového bytu je mladý muž po vysoké škole. Před nastěhování bylo nutné provést jeho kompletní rekonstrukci. Společně jsme připravili projekt a návrhy interiéru. Měnili jsme podlahy, dveře, instalace, stavěli bytové jádro a vytvářeli nové úložné prostory. Nová toaleta, stejně jako komora byla umístěna na chodbu a byla zvětšena koupelna. V původní velikosti zůstaly jen dvě ložnice.

Obývací pokoj s kuchyní jsou uspořádány na míru jeho současným potřebám. Všechny prostory jsou laděny ve stejných tónech hněného dřeva a oranžové. Nábytek vyrobil truhlář na míru a do koupelny jsem vytvořila mozaiku z českých obkladů a dlažby. Majitel dodal stavební firmu a naším úkolem byl dohled nad dodržováním projektu. Nábytek dodali mí osvědčení truhláři.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Studio Evalofa

Navrhneme interiér podle vašich potřeb. Bude plnit svoji funkčnost a zároveň bude příjemný po designové stránce. Přijdete-li s projektem novostavby, konzultujeme váš vlastní projekt a budeme vás provázet po celou dobu výstavby. Zrealizujeme to, co jste si vysnili. Ušetříme vám energii, čas a finance. O váš sen se postaráme my, vy si ho budete jen užívat.

 

 

Ing. Eva Lövenhöferová

https://evalofa.com/tym/

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.