Celkové změna panelového bytu v Praze Hájích


Celkové změna panelového bytu v Praze Hájích

Ing. Eva Lövenhöferová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

345

O projektu

Majitelem menšího panelového bytu je mladý muž po vysoké škole. Před nastěhování bylo nutné provést jeho kompletní rekonstrukci. Společně jsme připravili projekt a návrhy interiéru. Měnili jsme podlahy, dveře, instalace, stavěli bytové jádro a vytvářeli nové úložné prostory. Nová toaleta, stejně jako komora byla umístěna na chodbu a byla zvětšena koupelna. V původní velikosti zůstaly jen dvě ložnice. Obývací pokoj s kuchyní jsou uspořádány na míru jeho současným potřebám. Všechny prostory jsou laděny ve stejných tónech hněného dřeva a oranžové. Nábytek vyrobil truhlář na míru a do koupelny jsem vytvořila mozaiku z českých obkladů a dlažby. Majitel dodal stavební firmu a naším úkolem byl dohled nad dodržováním projektu. Nábytek dodali mí osvědčení truhláři.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Eva Lövenhöferová

"Měníme životy!" Postaráme se o návrh interiéru nebo zkonzultujeme váš vlastní projekt. Zrealizujeme to, co jste si vysnili. Ušetříme vám energii, čas a finance. O váš sen se postaráme my, vy si ho budete jen užívat.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.