Moderní bydlení si přáli puberťáci


Moderní bydlení si přáli puberťáci

Studio Evalofa

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

3 682

O projektu

V rodině sportovců, kteří před lety koupili starší rodinný domek u Prahy, děti dorostly do věku puberťáků. Kluci si stěžovali rodičům, že jejich bydlení není dost moderní. Díky jejich iniciativě jsme dostali možnost překopat přízemí rodinného domu. Vytvořili jsem světlý, minimalistický interiér. Tomu vévodí bílá kuchyňská linka a dřevěné kusy soliterního nábytku. Nová dlažba v přízemí splňuje požadavky na tepelnou propustnost při podlahovém vytápění.

Vznikly nové šatny, prádelna a v neposlední řadě koupelna. Využili jsme technické parametry obkladů českého výrobce a použila mozaiku (patchwork) jako dlažbu. Moderní kuchyň s obývacím pokojem a koupelna nyní tvoří jeden barevný celek. Dodávali jsem veškeré řemeslníky a řídili celou přestavbu. .

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, podlahy podklady, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Studio Evalofa

Navrhneme interiér podle vašich potřeb. Bude plnit svoji funkčnost a zároveň bude příjemný po designové stránce. Přijdete-li s projektem novostavby, konzultujeme váš vlastní projekt a budeme vás provázet po celou dobu výstavby. Zrealizujeme to, co jste si vysnili. Ušetříme vám energii, čas a finance. O váš sen se postaráme my, vy si ho budete jen užívat.

 

 

Ing. Eva Lövenhöferová

https://evalofa.com/tym/

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.