Modernizace bydlení v rodinném domě u Prahy


Modernizace bydlení v rodinném domě u Prahy

Studio Evalofa

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

4 173

O projektu

Dům z 90. let obývá čtyřčlenná rodina s téměř dospělými dětmi. Původní jednoduché zařízení volalo po obnově. V kuchyni jsme zásadně zvětšili množství a využitelnost úložných prostor. Jídelní stůl se nyní používá přiražený ke zdi i posunutý do prostoru. Knihovna v obývacím pokoji slouží zároveň jako zvuková izolace.

Televizi je možné zakrýt posuvnou stěnou. Elektronika je skryta za prosklenými dvířky. Truhlářskou práci doplnila designová sedací souprava, která vydrží i nápor dvou domácích koček. Koupelna je stejně jako obytný prostor ve vysokém lesku. K barvě listely ladí i závěsná skříňka.

V celém přízemí jsou nové podlahy (plovoucí s vysokým parametrem zátěže a velkoformátová dlažba) položené na podlahovém topení. Dodávali jsem veškeré řemeslníky a řídili celou přestavbu.

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, podlahy podklady, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Studio Evalofa

Navrhneme interiér podle vašich potřeb. Bude plnit svoji funkčnost a zároveň bude příjemný po designové stránce. Přijdete-li s projektem novostavby, konzultujeme váš vlastní projekt a budeme vás provázet po celou dobu výstavby. Zrealizujeme to, co jste si vysnili. Ušetříme vám energii, čas a finance. O váš sen se postaráme my, vy si ho budete jen užívat.

 

 

Ing. Eva Lövenhöferová

https://evalofa.com/tym/

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.