Klenotnictví v Kotvě


Klenotnictví v Kotvě

Ing. Eva Lövenhöferová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

291

O projektu

Pro majitele řady obchodů jsme připravili koncept a realizovali obchodní prostor v obchodním domě Kotva. Je to místo, které má svůj genius loci a také pravidla, která jsme museli dodržet. Jako jakýkoli pracovní prostor jsme museli nejdříve poznat, jaký způsobem obchod funguje a kudy se pohybují potenciání zákazníci. Nejzajímavější výrobky dostaly svá místa, stejně jako běžné zboží. Vše realizovali naši zkušení truhláři. Stejně jako obvykle, když máme podobné zakázky, montáž probíhá v noci. Po nějaké době jsem se byla zeptat prodavačky, jak je s prostorem spokojená. Říkala, že díky specifickým prvkům našeho designu k nim chodí i zákazníci, kteří měli původně zamířeno jinam.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Eva Lövenhöferová

"Měníme životy!" Postaráme se o návrh interiéru nebo zkonzultujeme váš vlastní projekt. Zrealizujeme to, co jste si vysnili. Ušetříme vám energii, čas a finance. O váš sen se postaráme my, vy si ho budete jen užívat.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.