Klenotnictví v Kotvě

O projektu

Pro majitele řady obchodů jsme připravili koncept a realizovali obchodní prostor v obchodním domě Kotva. Je to místo, které má svůj genius loci a také pravidla, která jsme museli dodržet. Jako jakýkoli pracovní prostor jsme museli nejdříve poznat, jaký způsobem obchod funguje a kudy se pohybují potenciání zákazníci. Nejzajímavější výrobky dostaly svá místa, stejně jako běžné zboží. Vše realizovali naši zkušení truhláři. Stejně jako obvykle, když máme podobné zakázky, montáž probíhá v noci.

Po nějaké době jsem se byla zeptat prodavačky, jak je s prostorem spokojená. Říkala, že díky specifickým prvkům našeho designu k nim chodí i zákazníci, kteří měli původně zamířeno jinam.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Studio Evalofa

Navrhneme interiér podle vašich potřeb. Bude plnit svoji funkčnost a zároveň bude příjemný po designové stránce. Přijdete-li s projektem novostavby, konzultujeme váš vlastní projekt a budeme vás provázet po celou dobu výstavby. Zrealizujeme to, co jste si vysnili. Ušetříme vám energii, čas a finance. O váš sen se postaráme my, vy si ho budete jen užívat.

 

 

Ing. Eva Lövenhöferová

https://evalofa.com/tym/

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.