Rekonstrukce panelového bytu v Kunraticích


Rekonstrukce panelového bytu v Kunraticích

Studio Evalofa

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

4 361

O projektu

Majitel bytu toužil po modernizaci. A tak jsem se do ní pustila. Kuchyňské prostory měly jen 210 cm, proto jsem je opticky zvětšila vyřezáním části panelu, který odděloval kuchyni od obývacího pokoje. Část jsem ponechala jako zakrytí pracovního koutu. V celém interiéru včetně předsíně a ložnice jsem zkombinovala bílou barvu s exotickým dřevem makassar a hnědozlatou tapetou. Byt nemá sklep, skříně jsem tedy navrhla tak, aby se do nich vešly i dlouhé lyže obyvatele bytu.

Při rekonstrukci jsme bourali, odstraňovali původní podlahy, dělali novou elektroinstalaci, malovali. Řemeslníky se to tam jen hemžilo. Všechno proběhlo podle plánu a z panelového bytu se povedlo vytvořit luxusní prostor s designovými prvky.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Studio Evalofa

Navrhneme interiér podle vašich potřeb. Bude plnit svoji funkčnost a zároveň bude příjemný po designové stránce. Přijdete-li s projektem novostavby, konzultujeme váš vlastní projekt a budeme vás provázet po celou dobu výstavby. Zrealizujeme to, co jste si vysnili. Ušetříme vám energii, čas a finance. O váš sen se postaráme my, vy si ho budete jen užívat.

 

 

Ing. Eva Lövenhöferová

https://evalofa.com/tym/

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.