Dům na kolech - Mobile Hut


Dům na kolech - Mobile Hut

ARTIKUL architekti s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 873

O projektu

Mobilní domek pro komfort (nejen) uprostřed přírody Designový i praktický Dům je promyšlen do posledního nýtku. Každý milimetr prostoru je vyřešen tak účelně, že do něj sbalíte byt o velikosti 2+kk. Soběstačný Nezávisle v každém ročním období. Díky solárnímu panelu, hi-tech bateriím, filtrům a nádržím vydržíte ve 4 lidech i 14 dní bez jakékoliv přípojky. Životnost srovnatelná s konvenční výstavbou Vodotěsný plášť z eloxovaného hliníku a interiér z masivního dřeva zaručuje, že domek vydrží stejně jako zděný dům. Hotový do 3 měsíců Live in a city or in the countryside: wherever you like right now Beautifully designed and practical at the same time Every single detail down to each rivet has been carefully thought out.

Every millimetre of space is used so effectively that you can fit a two-bedroom flat into it. Self-sufficient Independent in every season. Thanks to a solar panel hi-tech batteries, filters and tanks, it can sustain (support) 4 people for up to 14 days without any connection. Lifetime comparable with a conventional house Waterproof covering made of elox aluminium and the interior made of solid wood ensure that hut lasts as long as a brick house. Ready in 3 months .

Autoři projektu

ARTIKUL architekti s.r.o.

Jsme mladý architektonický ateliér. Pod jménem ARTIKUL fungujeme od roku 2013. Sídlíme v Praze a ve Vídni. Známe se z hodin houslí, z lekcí kreslení, z přednášek a z různých pražských architektonických kanceláří. Společné máme především to, že architektura, interiéry a design jsou naší vášní.

Ozvěte se nám se svými přáními a sny, trpělivě vás vyslechneme. Když se dohodneme, budeme o váš projekt pečovat jemně, zodpovědně, kreativně, podle vašich tužeb a našeho nejlepšího umu.

​Artikul tým: Ing. arch. Jakub Vlček, Ing. arch. Pavel Lejdar, Ing. arch. Jan Gabriel,, Ing. arch. Jana Kusbachová, Ing. arch. Eva Svobodová, Ing. arch. Silvie Krčilová

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.