RD Kozárov

O projektu

Stavba je situována na severovýchodním okraji pozemku tak aby byl umožněn jednoduchý pohyb okolo celé budovy a aby větší část volné plochy pozemku byla orientována směrem k obci. Rodinný dům je navržen jako jednoduchý kvádr s přiléhající terasou, která je zkosená podle tvaru pozemku. Ta obklopuje dům ze dvou stran, jižní a západní. Terasa je částečně zastřešená a konstrukce sloupků a trámů je navržená tak, aby poskytovala venkovní stínění pro dům. Z části je stavba zapuštěna do terénu a to ze severní a východní strany. Zapuštění tvoří částečnou ochranu proti větru a úniku tepla. Stavba má jedno nadzemní podlaží s plochou nepochozí střechou. Do domu se vstupuje ze západní strany přes terasu. V domě jsou navrženy dva pokoje, pro rodiče a pro děti, koupelna s přístupen do sauny, toaleta, spíž, vstupní hala, kuchyň a obývací pokoj. Z kuchyně a obývacího pokoje je přístup na venkovní terasu skrz posuvné balkónové dveře.

Autoři projektu

atelier b9

atelier b9 vznikl v Brně v roce 1999 jako volné sdružení architektů . V současnosti vede atelier b9, s.r.o. architekt Vladimír Kozumplík . Tým je doplněn dalšími architekty, stavebními inženýry, konstruktéry a vizualizátory. Komplexnost projektů je zajištěna trvalou spoluprací s externími projektanty a firmami. 

Nabízíme zpracování projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti pro různorodá zadání, počínaje řešením urbanistických celků, přes stavby různých velikostí a rozsahu až po návrh individuálních interiérů včetně architektonických detailů . Soukromým investorům, institucím a developerským firmám nabízíme kompletní služby a servis pro všechny fáze projektu od studie až po realizaci.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.