Rekonstrukce prostor ÚJV Řež a.s. /…


Rekonstrukce prostor ÚJV Řež a.s. / Remodelling of the Corridors and the Staff Lounge at the Nuclear Physics Institute in Řež

Mooza architecture

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 248

O projektu

V tomto projektu se spolu potkaly dvě zásadní veličiny, potřebné pro zajímavý výsledek. Je to na prvním místě osvícený klient a dále pak zajímavé téma, což rekonstrukce prostor v zařízení jako je ÚJV bezpochyby je. Zadáním bylo osvěžit chodby v administrativním objektu, který se v ústavu nachází. Dále, zcela v duchu současných trendů na pracovištích, bylo třeba vytvořit společenskou místnost pro setkávání zaměstnanců. This project stands for the encounter of two major components needed for an interesting result. In the first place it is an enlightened client along with a congenial task like the remodelling of the premises of such an institution like the Nuclear Physics Institute. The assignment read to rejuvenate the corridors in its administration building. Additionaly, in accord with the latest trends, a staff lounge was needed.

Autoři projektu

Mooza architecture

Nabízíme komplexní služby na poli architektury a designu. Ručíme za osobní a nápaditý přístup. Váš záměr je pro nás výzvou. Dotáhnout ho do konce Vám pomůžeme klidně i vlastníma rukama!

Architektonické studio Mooza založily Petra Kocourková a Klára Kuncová v roce 2013 na základě předchozí dlouhodobé spolupráce. Časem přibyla nová posila v podobě Markéty Římské a Štěpána Svejkovského. Právní forma je volné sdružení architektů.

Na projektu spolupracovali

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.