eMBe pivovar s restaurací


eMBe pivovar s restaurací

Barbora Mluvková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

2 082

O projektu

Prostor restaurace se skládá ze tří částí s odlišnou atmosférou. Hlavní sál restaurace je koncipován jako pivnice, kde u sousedských stolů může posedět velká skupina přátel nebo si jednotlivci a menší skupinky přisedávají k sobě. Dále jsou zde menší stolky s barovým posezením. Plynule se přechází do místnosti s varnou, ta nabízí klidnější atmosféru ideální pro romantickou večeři. Třetím charakterem je salónek, který nabízí prostor pro uzavřenou společnost. Varny, ve kterých se vaří pivo, jsou umístěny přímo v prostorách restaurace.

Ležácký sklad pak na prostor varen přímo navazuje a je propojen s restaurací proskleným průhledem. Další ležácké tanky jsou umístěny v chodbě spojující výčep a varny. Na tuto chodbu také navazuje veškeré provozní zázemí restaurace s kuchyní.

Autoři projektu

Barbora Mluvková

Tvorba je pro nás dialog s klientem. Jako hlavní při navrhování vnímáme jednoduchost, udržitelnost a funkčnost. Oslovuje nás jednoduchost v mnoha jejích podobách. Ať už jde o nekomplikovaná tvarová řešení v našich realizacích či o přímou cestu k hledání ideálního řešení pro klienta. Umění naslouchat není fráze, je to nutnost, která má na výsledek naší práce zásadní vliv. Radost z kvalitně odvedené práce je pro nás nejsilnějším zdrojem energie a další inspirací. Uznáváme důslednost. K zakázkám přistupujeme bez předsudků a individuálně. Vždy poskytujeme takový servis, s nímž můžeme ve výsledku spojit svoje jméno.

Ing. arch. Barbora Mluvková, ČKA 4258 Ing. arch. Lucie Opluštilová

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.