Salon Michal Zapoměl


Salon Michal Zapoměl

Barbora Mluvková

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

3 260

O projektu

Hlavním požadavkem bylo citlivé začlenění do objektu, reflektování postindustriální atmosféry karlínské čtvrti, vytvoření pohodlí pro výkon kadeřnické profese. Tímto vším se prolíná ústřední pohádkový motiv Alenky v říši Za Zrcadlem. Projekt vznikal za spolupráce se španělským designérem Vicente Nebotem ze studia Azultierra. Budova dříve sloužila jako první karlínská elektro stanice a byla postavena Františkem Křižíkem, tento duch průmyslové revoluce jsme se snažili reflektovat a přitom převtělit do pohádkového prostředí, kde se poskytují nadstandardní kadeřnické služby pana Zapoměla. Autorský tým: Ing. arch.

Barbora Mluvková, Ing. arch. Vicente Nebot, Ing. arch. Šimon Vojtík, Ph.

D. , Ing. arch. Petra Holasová fotografie: Lukáš Zenthel Projekt: 2016 Realizace: 2017 Investor: Michal Zapoměl, Luxusní vlasy, s. r.o. , Kaprova 42/14, Staré Město 110 00 Praha.

Autoři projektu

Barbora Mluvková

Tvorba je pro nás dialog s klientem. Jako hlavní při navrhování vnímáme jednoduchost, udržitelnost a funkčnost. Oslovuje nás jednoduchost v mnoha jejích podobách. Ať už jde o nekomplikovaná tvarová řešení v našich realizacích či o přímou cestu k hledání ideálního řešení pro klienta. Umění naslouchat není fráze, je to nutnost, která má na výsledek naší práce zásadní vliv. Radost z kvalitně odvedené práce je pro nás nejsilnějším zdrojem energie a další inspirací. Uznáváme důslednost. K zakázkám přistupujeme bez předsudků a individuálně. Vždy poskytujeme takový servis, s nímž můžeme ve výsledku spojit svoje jméno.

Ing. arch. Barbora Mluvková, ČKA 4258 Ing. arch. Lucie Opluštilová

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.