Rekonstrukce přízemí rodinného domu


Rekonstrukce přízemí rodinného domu

Ing. Kateřina Pečeňová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

822

O projektu

Návrh rekonstrukce přízemí rodinného domu z 90. let. Obývací pokoj, kuchyň, předsíň. Výměna podlah, úprava dispozice, nábytek na míru. Majitelé se rozhodli pro novou podlahu z masivního dřeva a podlahové topení. Rovněž i pro nový krb. Největší úpravou prošla kuchyň. Zbouráním příčky mezi původní kuchyní a spíží se kuchyň rozšířila a zároveň získala druhé okno. Částečně byla zbourána i příčka mezi kuchyní a obývacím pokojem. Hlavní materiál nábytku v obývací části je masivní dřevěná dýha, která koresponduje s masivní podlahou, a pro korpusy v kuchyni bilý laminát v kombinaci s šedou a šedým sklem. Interiér oživuje červený akcent v podobě konferenčního stolu a židlí v pracovním koutku a v jídelně. Interiér zabydlel i textil a tapeta s jemnými rostlinnými motivy. Publikováno v časopisu Bydlení.

Foto: Vojta Herout

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Kateřina Pečeňová

Interiérovému designu se věnuji intenzivně již několik let. Mým cílem je profesionálně přispět ke zhmotnění Vaší představy a vytvořit tak interiér, který Vás bude pokaždé vítat, kam se budete rádi vracet a nebude se Vám chtít ven …

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / kancelář Praha: Křižíkova 682/34a, 186 00 Praha – Karlín
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.