Interiér s neviditelnými dveřmi


Interiér s neviditelnými dveřmi

Ing. Kateřina Pečeňová

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

4 257

O projektu

Rekonstrukce přízemí rodinného domu. Úprava dispozice kuchyně a jejího propojení s obývacím pokojem. Výzvou bylo řešení dveří do malého kumbálu, které jsou právě v obývacím pokoji. Jelikož se klientům líbila fototapeta, využila jsem tohoto požadavku a prostoru to prospělo. Výrazná sedačka byla přáním majitelky, takže jsem ji použila jako akcent v jinak neutrálním návrhu, a tyrkysovou barvu jsem zopakovala i na skle za pracovní deskou v kuchyni, aby se prostory  co nejlépe propojily i opticky. Společně s úpravou přízemí jsem navrhla nové zařízení do pokoje dcery majitelů.

Poslední fotky ukazují původní stav. Vyšlo v časopise Bydlení. Foto: Vojta Herout.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: úpravy dispozic, podlahy povrchy, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Ing. Kateřina Pečeňová

Interiérovému designu se věnuji intenzivně již několik let. Mým cílem je profesionálně přispět ke zhmotnění Vaší představy a vytvořit tak interiér, který Vás bude pokaždé vítat, kam se budete rádi vracet a nebude se Vám chtít ven …

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.