Byt, Praha 6

O projektu

Kompletní přestavba nebytového prostoru zpět na byt 2+kk, zahrnovala nové dispozice, podlahy, stropy, příčky a veškeré nové rozvody.

Cena realizace projektu

15000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 15000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku stavebního odborníka z CZECH DECO TEAM.

Autoři projektu

Iva Šmídová: Bydli lépe

Kreativní myšlení jsem začala rozvíjet již během studia textilního výtvarnictví a brzy poté jsem začala navrhovat i komerční interiéry.  Vášeň pro bytový interiérový design u mě naplno propukla před více než 15 roky, kdy jsem absolvovala kurzy Home Stagingu u slavné Ann Maurice v Londýně. Díky mé velké představivosti jsem schopna analyzovat slabá i silná místa prostoru a podle toho k němu přistupuji výtvarně. Tak trochu mu naslouchám, stejně jako pozorně naslouchám potřebám svých klientů, protože jenom tak pro ně mohu vytvořit domov, který odpovídá jejich vkusu a ve kterém se mohou cítit opravdu doma. Věnuji se především kompletním návrhům a realizacím na klíč, kdy osobně dohlížím na celý proces.

Původně textilní výtvarnice se interiéry zabývá vlastně celý život. Její silnou stránkou je tvorba dispozičního řešení i samotná realizace jejího návrhu pro klienta. Iva stojí za projektem BYDLI LÉPE, díky kterému také inspiruje, motivuje a pomáhá stovkám žen zařídit si domov snů.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2022 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.