Novostavba pro velkou rodinu


Novostavba pro velkou rodinu

Interiérová laboratoř

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

3 344

O projektu

Rodinný dům ve Starých Hodějovicích má za úkol dobře sloužit početné rodině. I proto byl důraz kladen zejména na funkčnost. Soukromé pokoje jsou vybaveny samostatnými koupelnami a prostornými šatnami zařízenými ve světlých barvách. Velká hala poskytuje dostatek úložného nábytku a zároveň vytváří praktický i reprezentativní vstup do domu. Bílá barva v kombinaci s masivním dubových dřevem je oblíbenou klasikou. Velkorysý obývací pokoj je spojený s kuchyní a jídelnou a vytváří tak jeden velký prostor, kde bude rodina trávit čas společně i se svými čtyřnohými mazlíčky.

Cena realizace projektu

8000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 8000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, úpravy dispozic, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Interiérová laboratoř

Interiérová laboratoř je architektonické studio založené v roce 2017. Zaměřujeme se na návrhy bytových interiérů, rodinných domů a komerčních prostor. Projekty řešíme od nápadu až po nastěhování. Nabízíme také interiérové poradenství.

Tvoříme váš prostor společně

CZECH DECO TEAM, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2009-2021 CZECH DECO TEAM. All rights reserved.