Byt mladého architekta - Jezerka


Byt mladého architekta - Jezerka

Bekarch

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

1 941

O projektu

Jednotka je nyní řešena jako 2kk. Prostor původní chodby byl nyní propojen s obývacím pokojem, to nám umožnilo maximalizovat plochu obývacího pokoje. Vznikl nám zde dominantní překlad, který jsme truhlářsky obestavěli a vytvořili jsme tak centrální bod celého bytu, ve kterém se nachází kuchyňský ostrůvek s varnou částí. Na druhé straně naleznete mycí část, technickou skříň s kotlem a vestavnou lednici. Vše je spojeno do jedné kompaktní stěny. V obývacím pokoji dále naleznete TV stěnu, které dominuje cihlový obklad a otevřenou knihovnu pod okny.

Obývacímu pokoji s průchozí kuchyňskou linkou předchází zádveří s integrovaným botníkem a jednou cihlovými pásky obloženou stěnou s dřevěnými věšáky. Dále v bytě nalezneme koupelnu se sprchovým koutem a ložnici. Ložnice v nynější době není stále hotova, z finančních důvodů a proto ji na fotkách zatím bohužel nenaleznete. The apartment space is solved as 2kk which means 1 separate bedroom with the living room connected with the kitchen. The area of the original hall was connected with the living room that allowed us to maximize the living room area.

We have created a dominant wooden beams, which we have enclosed in the joinery to create a central point of the whole apartment where kitchen island with cooking area are situated. On the other side you will find a washing area, technical cabinet with boiler and a built-in fridge. Everything is connected to one compact wall. You will also find in the living room with a dominative TV wall which is tiled with bricks and an open library under the windows. The living room with a kitchenette switch a vestibule with an integrated shoe cabinet and one brick wall with stylish wooden hangers.

There are also bathroom with the shower and bedroom there. You will not find the photos of the bedroom because it is currently not finished due to financial reasons.

Autoři projektu

Bekarch

ARCHITEKTONICKÉ NÁVRHY, DESIGNOVÁ ŘEŠENÍ

potřebujete zrekonstruovat byt, stavíte rodinný dům? Nemáte ale tolik času a síly koordinovat architektovy návrhy se stavební firmou? Přenechte tyto starosti nám. Klademe důraz na komplexnost služeb.

PROVÁDÍME

- návrhy veřejných a komerčních interiérů (restaurace, obchody, kanceláře atd.)
- návrhy privátních interiérů (rekonstrukce bytů, návrhy interiérů do novostaveb)
- studiové návrhy rodinných domů (zajištění všech dalších stupňů projektové dokumentace)
- zprostředkování realizace návrhů (odzkoušené stavební firmy, truhláři a kuchyňská studia, kde máme nastaveny zajímavé obchodní podmínky)
- vybavení interiérů nábytkem a doplňky (designové nábytkářské firmy, poskytující zajímavé ceny pro naše klienty)
 

Architektonické studio Jan Bek architekt klade důraz především na komplexnost služeb. Proto nás často můžete potkat na stavbách, kde fungujeme v roli autorského dozoru. Firmy, se kterými spolupracujeme jsou firmy praxí odzkoušené, které drží předem dané termíny. Součástí návrhu je i přesný seznam vybavení (nábytku), na který Vám zašleme cenový rozpočet s příznivějšími cenami pro naše klienty. 
V posledních letech vzrostla obliba krátkodobého pronájmu (např. firma AirBnB). Pro tyto účely jsme schopni zajistit fotografa a i správce objektu, bytu se zavedeným účtem a dobrými recenzemi.

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi

Ing. arch. Jan Bek

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.