Rekonstrukce rodinného domu v podhradí


Rekonstrukce rodinného domu v podhradí

2MAD s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 226

O projektu

Projekt novostavby rodinného domu v Lipnici nad Sázavou je příkladem citlivého a uvědomělého přístupu klienta ke stávajícímu geniu loci. Mladí manželé zakoupili objekt rodinného domu v samém centru obce, na náměstí, v těsné blízkosti městského kostela, ve stínu hradních zdí zříceniny hradu Lipnice. Původ stávajícího objektu sahá více než 100 let zpět. Dnešní podoba ovšem nese patrné znaky změn a stavebních úprav, kterými objekt během této doby prošel.   Investoři se proto rozhodli pro zásadní rekonstrukci objektu. Jejím cílem je navrátit domu zpět jeho vesnický charakter, který je poplatný okolní zástavbě náměstí malého historického městečka.Přáním investorů byl poctivý vesnický dům, který respektuje svoji hradní dominantu v pozadí. .

Cena realizace projektu

20000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 20000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: úpravy dispozic. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

2MAD s.r.o.

splněný sen bez starostí – s námi od začátku do konce

Ateliér 2MAD nabízí komplexní službu klientům se stavebními záměry nejrůznějších měřítek. Jádro týmu tvoří architekti a projektanti, kteří úzce spolupracují s odborníky z dalších oblastí, abychom investorům zaručili kvalitu výsledku a maximálně jim ulehčili celý proces od první myšlenky po realizaci.

Nejdřív se hodně ptáme, abychom pak mohli navrhovat na míru opravdovým potřebám - protože jedině tak může být výsledek splněným snem klienta. Pomáháme se všemi etapami projektu včetně výběru místa/pozemku i sestavení zadání, všechny starosti a vyřizování spojené s navrhováním i stavbou bereme na sebe.

Během naší praxe jsme navázali spolupráci s ověřenými dodavateli a specialisty, takže si poradíme s projekty od interiérů a rodinných domů až po komerční objekty. U velkých záměrů pomáháme i s vytvořením strategie návratnosti investice, definováním zadání pro udržitelný návrh a vytvořením podkladů pro marketing a prezentaci projektu.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.