Rekonstrukce podkrovního mezonetového bytu na Letné


Rekonstrukce podkrovního mezonetového bytu na Letné

2MAD s.r.o.

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 302

O projektu

Na začátku celého projektu byl podkrovní mezonetový byt v atraktivní lokalitě v rámci Prahy. Byt o výměře 140 + 8 m² terasy orientované na západ, s nádherným výhledem přes střešní krajinu okolí. Velmi důležitým momentem byl vstřícný investor, který se nebál razantních změn a odvážných řešení. Dispozice obou podlaží bytu byla totálně změněna. Nové prostorové uspořádání je funkčně srozumitelné, jednoduché a odpovídá na míru požadavkům investorovi. Jedním z důvodů koupě bytu byla terasa v posledním patře.

Úpravou dispozice se její výměra téměř zdvojnásobila. Díky zásahu do střechy podkroví se podařilo terasu propojit s interiérem prostřed-nictvím velkoplošného rohového zasklení ložnice. Jako bonus se do manželského studia, které tvoří celé horní patro bytu, vešla také sauna s výhledem do exteriéru.   Rekonstrukce byla dotažena do finále včetně kompletního návrhu interiéru. Vyjma kuchyňské sestavy je veškerý nábytek navržen a vyroben jako atyp.

Díky společnému vkusu s investorem se podařilo interiér realizovat v maximálně čisté a jednoduché podobě. Celý prostor spojuje použité přírodní dřevo a monochomatičnost v použitých barvách (bílá, černá, šedivá). Velkou výzvou byl návrh využití černé barvy na netradičních místech – kliky na dveřích, koncové prvky elektro, topné radiátory, koupelnové armatury a veškeré koupelnové doplňky. Zároveň ale nic není použito účelově. Rekonstrukce proměnila původní byt k nepoznání a k maximální spokojenosti klienta.

Cena realizace projektu

25000,- Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 25000,- Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: nová koupelna, nové elektroinstalace, úpravy dispozic, podlahy podklady, podlahy povrchy, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

2MAD s.r.o.

splněný sen bez starostí – s námi od začátku do konce

Ateliér 2MAD nabízí komplexní službu klientům se stavebními záměry nejrůznějších měřítek. Jádro týmu tvoří architekti a projektanti, kteří úzce spolupracují s odborníky z dalších oblastí, abychom investorům zaručili kvalitu výsledku a maximálně jim ulehčili celý proces od první myšlenky po realizaci.

Nejdřív se hodně ptáme, abychom pak mohli navrhovat na míru opravdovým potřebám - protože jedině tak může být výsledek splněným snem klienta. Pomáháme se všemi etapami projektu včetně výběru místa/pozemku i sestavení zadání, všechny starosti a vyřizování spojené s navrhováním i stavbou bereme na sebe.

Během naší praxe jsme navázali spolupráci s ověřenými dodavateli a specialisty, takže si poradíme s projekty od interiérů a rodinných domů až po komerční objekty. U velkých záměrů pomáháme i s vytvořením strategie návratnosti investice, definováním zadání pro udržitelný návrh a vytvořením podkladů pro marketing a prezentaci projektu.

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Alešova 755, Poděbrady II, 290 01 Poděbrady
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.