AZRA Luxury Watches & Jewellery


AZRA Luxury Watches & Jewellery

Martin Uher

Zpět k profilu

O projektu

Fotogalerie

Autoři projektu

Cena realizace projektu

2 373

O projektu

Kompletní realizace luxusního klenotnictví rok 2012-2013. Celkové řešení tří klenotnických obchodů. Jedná se o komplexní designové řešení. Celý koncept je inspirován stylem art deco. Veškeré povrchy jsou vyhotoveny z mahagonu nebo za použití mahagonových dýh lakované do vysokého lesku. Jako poznávací znak všech klenotnictví značky AZRA jsou funkční dekorační prvky instalovány na stropě.

Jedná se o protiběžná soukolý se středem zavěšeným lustrem. Protiběžné soukolý s třemi rotačními prvky. A funkční radiově řízené hodiny.

Cena realizace projektu

35 000 Kč/m2

Náklady na tento projekt se pohybovaly okolo cca 35 000 Kč/m2, přičemž tato cena zahrnuje: podlahy podklady, interiérové dveře, truhlářské práce, nábytek, světla, doplňky. Pokud se Vám tato realizace líbí, snadno odhadnete náklady u vaší nemovitosti vynásobením ceny a plochy. V případě zájmu si můžete objednat nezávaznou prohlídku.

Autoři projektu

Martin Uher

Navrhuji všechny typy interiérů, od soukromých po veřejné. Rád se inspiruji různými styly a vždy se snažím pochopit potřeby klienta tak že po prvním návrhu již není třeba další. Jsem nejraději, když veškeré zařízení mohu sám vymyslet, nakreslit a podílet se na výrobě. Mám tak kontrolu nad tím, co klient dostane, a vím, že to bude jedinečné.

Martin Uher

Interiérový designer

Tvoříme váš prostor společně

Czech Deco Team, spolek / Za Mototechnou 615/37, 155 00 Praha 5
Korespondenční adresa: Karel Smejkal, Ph. D., Intl Assos AIA, Thákurova 7 (ČVUT), 166 29 Praha 6
IČ: 01238779, Spisová značka: L 25042 vedená u Městského soudu v Praze

+420 778 488 084 / kancelar@czechdecoteam.cz
 
Copyright © 2020 Czech Deco Team. All rights reserved.